Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret a kisfiam...

Miért nem szeret a kisfiam nálam? Sir, felveszem, de nem lesz neki jobb töle, és sokszor jobban elvan az ágyon mint nálam?! :- (

Figyelt kérdés
2hos
2013. márc. 3. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért,mert minden baba egyedi :) Ő kicsit nyűgösebb fajta lehet,nekem nővérem mindig sírt ha felvették ha betették a babaágyba..Papám mindig is mérges volt érte hogy mit csinálhatunk a drága unokával hogy egyfolytában "ordít" :D Ez most egy ilyen korszak neki, majd kinövi :)
2013. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ő is vágyik egy kis magányra és lehet nem szereti ha nyigázva van az én lányom is ilyen volt mostmár annál inkább bújósabb :)
2013. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, pár hónap múlva meg le sem tudod majd rakni az öledből!
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eggyet ertek a 3 as valaszoloval.Es ez csak egy hullam ,gyorsan megvaltozik
2013. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt most 8 hónapos és tényleg le sem tudom tenni max 10 percig van el az ágyban...ha választhatnék milyen állat jelképesen akkor egy kis majom aki csüng az anyján :D imádom de lassan önállóságra kell szoktatni...nem rögtön akarom de ha majd (MAJD) jön az ovi nehéz lesz így az elválás. Addig meg csüngünk egymáson :D amugy fiú:) a fiúk ilyenek :P
2013. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!