Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mondanátok el a szüleit...

Hogyan mondanátok el a szüleiteknek fiatalon, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert húgom 15 éves és terhes.
2013. márc. 3. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

És megtartja?


Én 16 évesen úgy mondtam el, hogy anyu kezébe adtam az orvosi papírt, hogy terhes vagyok.

2013. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát 15 évesen mindegy hogy mondja el, így is úgy is ki lesznek akadva (megjegyzem jogosan....).

De mondjuk a legegyszerűbb, ha simán megmondja az anyjának, hogy vmi fontos dologról szeretne beszélni, és esetleg megmutatja neki a tesztet.

2013. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Anya, apa, felelőtlen hülye kislány vagyok, írjátok alá a beleegyezést az abortuszhoz. Így.
2013. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ő nem szeretné megtartani,én azt mondtam neki,hogy tartsa meg segítünk mindenben.
2013. márc. 3. 17:06
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Persze, segítetek. Meddig? 2 hétig? 2 hónapig? 2 évig? A gyerek egy életre szól, és ha neked is lesz, pont nem lesz időd meg pénzed segíteni neki. Ha nem fejezi be az iskolát, később nem fog munkát találni. Főleg gyerekkel. Az apa meg úgyis otthagyja, ha egyáltalán még vele van. Ezt a sorsot akarod a húgodnak?
2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Hát így ahogy van. Remélem a szülők inkább az abortusz felé terelgetik mert ha segítetek ha nem, elrontja az egész életét és nem azért mert egy kisbaba olyan rossz dolog hanem mert EGYÁLTALÁN nem ez a dolga most a hugodnak sőt még vagy jó min.5 évig nem ez lesz.
2013. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Anya, Apa én egy béna sz@r vagyok a védekezéshez, babát várok, nem tartom meg, mi legyen?

Lehet elcsattanna egy egy pofon, de aztán lehiggadnak megyek abortuszra szülői bele egyezéssel és ennyi.

Most komolyan, így is úgy is mérgesek lesznek, az hogy te azt mondod hogy tartsa meg az egy dolog, ezt neki kell eldönteni hogy képes-e lesz felnevelni, meg képes lenne-e otthagyni a sulit egy rövid időre is ha szülni megy. Ez nem ilyen egyszerű ám. Meg oké segítetek neki mindenbe, de akkor is nagy teher lenne ez neki, lehet végig szenvedné a terhességet is mire kihordja azt a gyereket, és még kitudja hogy reagálna rá. 15 évesen még rettentően fiatal ehhez. Nem is hallottam még olyan esetet hogy egy 15 éves kislány terhes jó ismertem már egy olyan lányt aki 16 évesen lett terhes 17 éves korában szült, nem sokkal a születésnapja után, de eléggé megviselte, életét tönkretette, több buli szóba sem jöhetett, dolgoznia kellet, mai napig se barátja, semmi, a szüleivel él, depressziós, nincsenek barátai sem már, és örül annak hogy 24 évesen eltud menni szakma, érettségi nélkül dolgozni.

2013. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Normalis vagy??? 15 evesen tartsa meg??? Gyerek meg, minek neki gyerek????
2013. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Tartsa meg?? te tuti beteg vagy...minek????

Hurrá mégegy gyerek akit mi fogunk eltartani......

2013. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére nem kerültem én sem és a húgom sem ilyen helyzetbe, de az biztos, hogy akkor elé álltam volna és megmondtam volna neki, hogy hülye és felelőtlen voltam. Az is biztos, hogy egy jó nagy pofon következett volna, majd elcibált volna orvoshoz. Hozzáteszem jogosan. 15 évesnek nem való gyerek, még akkor sem, ha most azt mondja a család, hogy segítenek mindenben.
2013. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!