Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS? 9 napos babám takyos,...

SOS? 9 napos babám takyos, kórházban azt mondták ne szívjam az orrát mert ödémás lesz, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szopizik már mert nem kap levegőt, miért nem lehet sós tengervizes meg orrszívás, akkor mi a megoldás? Segítsetek, sürgős!!!!


köszi


2013. márc. 3. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért lesz ödémás, miért mondták ezt? Van valami baja?


Alapeset az, hogy tengervíz és orrszívás ezerrel. Nem hallottam még, hogy ettől ödémás lenne a baba.

2013. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 9 napos volt a babám mikor picit megfázott!a doktornő azt mondta,h szívjuk neki amikor csak kell és fújjuk sprayvel.
2013. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívd le az orrát! Ha nem szívod akkor megfullad, ő még csak az orrán tud levegőt venni! Ráadásul arcüreg gyulladást is kaphat tőle. Minnél előbb szívd le.
2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szívjuk neki, csak szerettem volna megerősítést hogy nem lesz baja, fogalmam sincs miért jöttek az ödémával, nincs más baja, kórházban fázott meg, valószínűleg ha ott szívják neki amikor kérem (2* rohantam át a csecsemősökhöz mert fulladt miatta) akkor nem itt tartanánk....
2013. márc. 3. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ezt tenném:


Physiomer babyvel befújnék, majd kiszívnám és nasivin sanftal utána cseppentenék.


Nekünk ez tette helyre a lányomat.

2013. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok.szegénykémet hagyták fulladozni?Az eszem megáll!
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Enyém is csak 9-10napos volt mikro először kicsit letaknyolt- de nekem kifejeztten mondta a dokim, hogy ilyen pici újszülöttnek még a porszívós orrszívóval nem szabad az orrát szívni- csak ilyen kis kézi szívókval.

Igaz, hogy az nem valami jó- de én csak ezt használtam neki.

2013. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10 napos volt a lányom, mikor betaknyolt és a dokinénink mondta, hogy akár naponta többször is le lehet szívni neki, csak ne állítsam erősre a porszívót. Ödémáról szó sem volt. Édes pici szíve, hol vannak ilyen csecsemősök?
2013. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fiamnak 3 napos korától szívni kellett az orrát (otthon, porszívóssal), semmi baja nem lett, csak megkönnyebbült ...
2013. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Viszont nekünk van egy szuper jó doktor bácsink, és ő azt mondta szívni kell a kicsik orrát minél gyakrabban, mert csúnya fülgyulladást is okozhat a bent maradt váladék.
2013. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!