Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babam nemszereti a...

Ha a babam nemszereti a gyumolcsot mit csinaljak?

Figyelt kérdés
probaltam vizsivat,sajat gyartmanyt,nyersen folve,de oklendezik meg mintha erezne a savankas izt es ezer nemjon be neki!tettem bele cukrot is de akkor is fancsali képet vag! 5honapos! a répa meg a krumpli bejon neki meg a kasa is!csak a kanalkaval van kis gondunk!es mar tobb fajta kanalat is probaltam!de csak a cumi!
2013. márc. 3. 21:49
 1/1 anonim válasza:
En almaval keztem ugy hogy megsutottem a lernibe es kannalal kapartam.Kesobb nyersen ugy jobban tetszett neki.Mai nap is szereti az almat.Sokaig nem is akart mast de nem is eroltettem.Majd idovel megszokja.Pauzalj es probald meg egy ket het mulva lassan, ugyis elvalalja.Az enyem se szereti a tul savanyut egy baba sem.
2013. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!