Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hátizom erősítő torna...

Milyen hátizom erősítő torna gyakorlatok vannak a babának? (nehezen tartja a fejét)

Figyelt kérdés
Az elöbb már kérdeztem, a babám 4.5 hósan nehezen tartja a fejét. Nektek volt ilyen, milyen torna segített?
2013. márc. 3. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, és sokat kellett hason fektetni. Persze az én fiam, már az első mp -nél sírni kezdett, de szép lassan haladtunk (mert nem hagytam sírni) és nagyon szépen megerősödött.
2013. márc. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekunk is uvoltott mindig, amikor hasra tettuk, pedig az a legjobb. Egyebkent a Peto Intezetbe jarunk neurologiai beutaloval fejleszto tornara, mert egy kicsit feszesek a vallai. Nem komoly a problema, de 4 honapos kora ota mar 4 honapja jarunk, imadja! Jatekosan, kedvesen fejlesztenek, nemcsak mozgast, hanem mondokakat, enekeket, jatekokat tanitanak nekunk. Ajanlani tudom csak mindenkinek!
2013. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!