Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a járássegítő jó szerintetek?

Ez a járássegítő jó szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 4. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mínd 1 míen menní tudjon vele!
2013. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 liony20 ***** válasza:
szeirntem nem kell járássegítő az én fiam is megtanult nélküle járni :) igaz még kapaszkodva megy 9 hós de már megáll egyedül pár másodpercig innen meg a rendes járás következik de ha nem bízod a véletlenre akkor szerintem jó lesz neki :)
2013. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amugy azért van ílyen h a te 9 hós fíad ís kí tudjon menní utánad és ne csak az ajtót fogja :) De különben felesleges egy szempontól, másból meg jó ( Mínt pl: Ugráló, hínta stb)

Meg van olcsobban de ha neked ílyen kel szeríntem jó!

2013. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek kell ilyen? Meg fog tanulni magától is járni és akkor, amikor itt van az ideje. Nem szabadna erőltetni.
2013. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem járástanítás céljából venném, hanem ha már tud járni, hogy ne az én kezemet fogja állandóan,hanem ebbe kapaszkodjon!!!Mert főznöm, mosnom, takarítanom kell mellette....Nem ennyiért venném:)) Csak a kép miatt töltöttem fel...Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!