Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell akkor csinálni, hova...

Mit kell akkor csinálni, hova kell fordulni, ha a légzésfigyelő sokszor becsippan v beriaszt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ez azt jelenti, h sokat van a baba agya kevés oxigén alatt és ez hosszú távon nem jó.
2008. jún. 8. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez készülékfüggő is. Vannak olyan típusok, amik sokszor beriasztanak tévesen!:(
2008. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bemehettek a Heim pálba, ott van egy sids központ, ahol kivizsgálják a babát, hogy tényleg nem vesz levegőt, vagy a készüléketek nem oké.Az ország bármely területéről fogadnak. Mi is voltunk, megnyugtató. Ha bementek, van lehetőséged ott maradni vele, de kérdezz rá, hogy hol van hely.

2008. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a készüléketek jó? Nekem is előfordul hogy beriaszt, általában akkor amikor nagyon fáradt a kislányom, de azért ez nem rendszeres.

Ha a gyerekorvosotok jó fej, akkor kérdezz rá, hogy nem tudna-e kölcsönadni egy légzésfigyelőt, mert a gyerekorvosok általában kapnak mintadarabot (az enyém angelcare 401-et kapott, és felajánlotta, hogy ha el akarom küldeni megnézetni a légzésfigyelőmet, akkor kölcsönadja, de mivel nem volt rendszeres a riasztás, így nem küldtem el) Sajna a gyártók nem adnak cserekészüléket. Ha úgy érzed, hogy nem téves a riasztás, akkor tényleg vidd el valamelyik kórház gyerekosztályára a manócskádat kivizsgálásra.

Minden jót! Remélem csak a gépetek rossz!

2008. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!