Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb időben miben viszitek ki...

Jobb időben miben viszitek ki a babátokat?

Figyelt kérdés
11 hónapos a lányom, és már nem raktam bele a bundazsákba ma, mert egész jó idő vann nálunk ( 10 fok). Egyik barátnőmmel voltunk kint délelőtt, ugyanennyi idős a lánya mint az enyém. Overáll volt a kicsin, benne a bundazsákban, plusz még a babakocsi szélfogója is fent volt neki. Az én lányomon kabát, bélelt nadrág és egy takaró. Ti mit adtok a babátokra ilyen jó időben? Nem sok amit a barátnőm adott a kicsire? Vagy én öltöztettem nagyon alul a lányomat?
2013. márc. 4. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, a szél miatt azért hidegebbnek lehet érezni a levegőt, akármilyen szépen süt is a nap, árnyékban is jóval hűvösebb van. Mondjuk én azért ilyen időben nem ugyanúgy öltöztetem a gyereket, mint mondjuk nulla, vagy -5 fokban, szóval az overáll mehet, csak nem kell alá vastag ruha, elég egy vékonyabb harisnyanadrág egy atléta és vékony pulcsi.
2013. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz az a mondás, hogy úgy kell a kicsiket öltöztetni, ahogy mi is kellemesen érezzük magunkat + 1 réteg.
2013. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem nagyon sok! Én mikor így túlöltöztettem, jól beleizzadt a feje a sapiba (gondolom ott adja le a hőt). Egy ideje már csak harisnya + sima naciban viszem ki, meg kabátban, de csak ha sétálunk (mármint ő a saját lábán). De most, hogy a babakocsiban kitettem aludni, én is még rajta hagytam a bundazsákot, mert mégiscsak több mint egy órát fekszik egy helyben ilyenkor. De azért overál nincs rajta, úgy már nagyon sok szerintem.
2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ma egyáltalán nem fúj a szél. Elég szép idő van!
2013. márc. 4. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az még lemaradt, hogy azt is figyelembe kell venni, hogy amíg te sétálsz, mozogsz, addig a kicsi egyhelyben ül a babakocsiban, akár alulról is kaphatja a hideget. Szóval nem árt, ha van mindig egy plussz takaró a kocsiban.
2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is overállban és bundazsákban babakocsiztatom 1 éves lányomat. Alatta viszont csak egy harisnya, vékony pulcsi van. Azért szerintem árnyékban hűvös van még, én is téli kabátot és csizmát hordok. Meg az overáll kényelmesebb babakocsiban, mint a nadrág+kabát+cipő, a kabát felcsúszik a nyakába, a nadrág és a cipő pedig le...
2013. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ellenőrizd séta közben, hogy ha benyúlsz a kabátja alá, vagy benyúlsz a gatyójába alul, hogy elég meleg van-e benne. Ha nem, akkor dobj rá még egy takarót, vagy tényleg melegebben kell öltöztetni. De az se jó tényleg ha leizzad a ruha alatt. Szerintem ilyen időben az overál már túlzás, nálunk is gyönyörű idő van, süt a nap, szélcsend, biztos nem adnék rá overált.
2013. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 - 14 fok körül van, nagyon szépen süt a nap. 8 hós kisfiam, hosszúujjú pulcsiban, harisnyában + farmerben feküdt kint pihenőszékben. Egy pokróccal volt betakarva, sapka sem kell.
2013. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én overállt adok lányomra, de nem öltöztetem be annyira melegen, és alá-fölé közepesen vastag takarót. Én is télikabátot hordok, ráadásul mozgok is.
2013. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiam fél éves, és ma az alábbiban mentünk ki sétálni: body, pulcsi, kabát, harisnya, nadrág, pléd, lábzsák. Mire hazaértünk tiszta víz volt a tarkója, szóval még így is melege volt. Nálunk 10 fok körül volt ma, enyhén szeles, de napos idő volt.
2013. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!