Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos a kis lányom...

Ildikó1982 kérdése:

6.5 hónapos a kis lányom tápszeres mikor kaphat joghurtot szerintetek?

Figyelt kérdés
Annyi mindent mondanak már nem tudom hogy jó.Mi annak idején simán kaptunk tejet de most nem lehet.

2013. márc. 4. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki tejet, csak mostansá nincs minden sarkon kecske tej, vagy frissen fejt tehén tej, csak ez a bolti vacak!


Joghurtot 8-9 hónaposan lehet adni.

2013. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi először krémtúróval kezdtük 7-8 hónaposan, aztán kefir, natúrjoghurt, gyümölcsjoghurtokat csak 10 hónapos kor körül adtam.
2013. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy csináltam mint a 2-es!
2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tejet 1 éves kor után, joghurtot 8 hós kortól ( natúrt, és házilag lehet bele rakni gyümiket, a bolti gyümos tele van adalékanyaggal...)
2013. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, és igen, általában kapom a magamét, de szakmámhoz tartozik a hozzátáplálás, és új ajánlások alapján mondom, nem rég elavultak alapján

üdv

2013. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor még várunk.Érdekes mert vettem egy baba desszertet neki banános túros ami már 4 honaposan adható.
2013. márc. 4. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenre ráírják manapság, hogy 4 hónapos kortól, csak hogy eladják!

8 hónaposan adhatod neki a joghurtot.

Én beledobálok gyümiket, kekszet, sűrű pép lesz belőle, és nagyon finom. Vagy túrót is, de az már ütős :) De laktat :)

2013. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A babadesszert sem a legjobb ( hiába van ráírva), bár 6,5 hósan mondjuk már adható- habár a cukortól borzongok, de lehet ez már csak az én hülyeségem :)
2013. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Babám 7 hónapos és 1 hete kapott először babapudingot 6 hós kortól. Nem véletlen van ráírva, hogy mi hány hónapos kortól adható.
2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ezt nehéz el dönteni minek gyártanak olyat ami nem jó vagy csak mi agyalunk rajta.
2013. márc. 4. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!