Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Herpesz volt a...

S. O. S! Herpesz volt a gyerekorvos száján. Későn vettem észre, előtte megvizsgálta a kislányomat tetőtől talpig. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a gyermekorvosnál. Nem is figyeltem, hogy herpesze van. Miközben írta ki a papírokat, adminisztrált többször is a szájához ért, ezt láttam, utána pedig jött a vizsgálat. Tetőtől talpig megnézte a kicsit, aki ugye pucér volt. Miután felöltöztettem láttam csak, hogy piros folt van az alsó ajkán, ledermedtem és megkérdeztem, hogy az ugye nem herpesz. És ő erre, hogy már meggyógyult, neféljek. Szerintetek? Fertőzhetett még így is? A kicsit összefogdosta, még a punciját is megnézte, hogy nincs-e bepirosodva vagy vlmi. Jajj, nagyon beparáztam, ha valami előjön a kicsin én nem is tudom mit csinálok.
2013. márc. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy mossa a kezét puszilgatni meg nem puszilgatta? nem lesz semmi baja
2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel ha neked van herpeszed, akkor te se nyúlj a gyerekhez... az én páromnak sokszor kijön herpesz a száján, akkor mindig tiltsam meg neki, hogy a gyerekhez érjen? Ne legyél ennyire aggodalmas!
2013. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak azért ijedtem meg, mert mielőtt a kicsit megvizsgálta adminisztrált meg irogatott valamit, és akkor láttam, hogy többször is hozzáért az ajkaihoz. És utána vizsgálta a kicsit (nem volt közte kézmosás). Ha hamarabb látom esküszöm megmosatom vele a kezét. De ki gondolt volna rá, hogy egy dokinak nincs ennyi esze, bár azt állította, hogy már elmúlt. Akkor lehet, hogy már csak a helye látszott, azért volt piros?
2013. márc. 4. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, semmi baja nem lesz a babamnak. Termeszetesen nem csokolgatom.
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem igenis moshatott volna kezet a doki ajtónyitás-adminisztrálás és a meztelen kislány vizsgálata között, herpesztől függetlenül is.

Viszont szerintem ne aggódj, nekem is van herpeszem nagyon pici korom óta, és soha senki nem kapta el még tőlem.

Szerintem- bár orvos nem vagyok - ha valaki fogékony rá, a legbiztonságosabb helyről is összeszedi, míg ha nem, bárki mellett biztonságban van.

2013. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
ha a herpesz miatt nem is aggódnék,de annyi nyavalya van ezen kívül,amit a kezéről rávihet a kicsire.Felháborító hogy nem mosott kezet.én is kiakadnék,főleg hogy a puncijához is nyúlt.egyébként a herpeszt le kellett volna tapasztania.influenza járvány közepén hozzáér mindenhez,utána pedig végigfogdossa a gyerekeket.hát ez gáz.
2013. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!