Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt közületek valaki...

Használt közületek valaki Respisense Ditto légzésfigyelőt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kimondottan ez a fajta érdekel. Kérlek, csak íz írjon, aki ILYET használt vagy hallott róla.

2013. márc. 4. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekünk ilyen van és nagyon meg vagyok elégedve vele. Téves riasztása akkor volt, ha nem csíptettem rá rendesen a pelusra és lecsúszott. Éles nem is volt, mert a rezgetésre már vette is a levegőt a kislányom! Ha van még kérdésed írj nyugodtan!

Üdv, egy 4,5 hós csajszi anyuja

2013. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foloslegesen es tevesen riasztott, ezert a babamat egesz ejjel monitoroztak. Kertem hogy az inkubatorba a monitorozas alatt is legyen rajta mert kivancsi vagyok, es HETSZER riasztott ugy, hogy a muszerek semmit sem jeleztek. Azt mondta a klinika hogy ok is kaptak kiprobalasra es visszakuldtek hogy hasznalhatatlan! Szerintem felejtsd el!
2013. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne felejtsd el!


( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. 8. válaszoló írta ha jól az előttem lévő kommentet is a baba monitorozásáról.


Először is, nekünk ilyen respisense van és jelez egy kis fény, ha rosszul teszed fel a pelusra. Általában akkor riaszt tévesen, ha nem megfelelőlen van felhelyezve.


Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Kissé megrezegtetni a babát, ha 15 másodperen belül nem érzékeli a légzést. Nekem mindenki ajánlotta, szülészek, szülésznők, barátok, akik már próbálták.

Sokat alszik a babám a babakocsiban, és ott is tudjuk használni. Nem kényelmetlen neki, ha hason fekszik sem..abszolút nem zavarja.

2013. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!