Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti lányotok is...

Anyukák! A ti lányotok is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2 és fél éves a kislányom . Amikor leveszi a pelenkat keres valami játékot es teszi oda a nemi szervéhez.én természetesen ra szólok de elég sűrűn csinálja . Mit kellene tennem??
2013. márc. 4. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a lányom, de ő még csak 1 éves! Meg folyton "tépi" ilyenkor finoman elhúzom a kezét, h ne csinálja, de csak rafkósan vigyorog... talán csak felfedezi magát.. v nem tudom....
2013. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad rászólni, mert akkor később gátlásos lesz....tudom h minden ilyen kerdeshez ezt irjak es mondani sokkal konnyebb, mert biztos nagyon zavar teged, de lehet benne valami ugyhogy probalj meg arra figyelni, hogy ne kelts benne szegyenerzetet... arra kene rajonnod h miert teszi oda? Es probald meg neki finoman megmagyarazni, hogy az veszelyes lehet, ha odateszi a jatekait, mert......csak vigyazz nehogy megijesz.... hát nem irigyelek... :-) mond meg neki, hogy masok elott ne nyuljon oda... szerintem tobbet nemigen tehetsz.. sok sikert! :-)
2013. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ne szólj rá, csak vedd ki a kezéből a játékot. Az nem baj ha csak a kezével piszkálja a punciját.
2013. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!