Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, ti mikor...

Kislányos anyukák, ti mikor szúrattátok, vagy szúratnátok ki a fülét?

Figyelt kérdés
3,5 hós a kislányom. Szeretnék neki fülbevalót, de nem tudom, hogy mikor ideális kiszúratni a fülecskéjét?
2013. márc. 5. 10:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2 évesen lövettük ki.
2013. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Egyik 5 éves volt, másik 8 lesz, de még nincs kilyukasztva a füle, mert nem akarja.
2013. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
9 hónapos. Még nincs neki fülbevalója. Majd lesz, ha szeretne.
2013. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szerintem essetek túl a kilövetésen (szúratni nem engedném!) minél előbb.

Az én lányom most 11 hónapos, és mindig halogattuk valami miatt, de most már nem is tudom, hogy hogy fogunk boldogulni, mert annyira ellenáll és kapálózik, ha nem az van, amit ő szeretne, hogy azt elmondani nem tudom. Egyébként már beszéltem a csajszival, akivel én fogom csináltatni, és ő azt mondta, hogy ő 1 éves kor előtt ajánlja, hogy megcsináljuk, vagy utána már csak akkor, ha maga kéri. Annak ellenére, hogy amivel ő csinálja, az teljesen hangtalan, és fájdalommentes...állítólag...bár ezt nehezen tudom elképzelni, de minden esetre humánusabb, mint a szúrás, az fix!

Úgyhogy ebben a hónapban mi is túl esünk rajta, de már bánom, hogy fél éves koráig nem csináltattuk meg, akkor még jobban rá lehetett "erőltetni" a dolgokat...

2013. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor fogjuk megcsináltatni, ha külön ő kéri. Semmi végleges beavatkozást nem csinálunk a testén, amíg ő nem akarja. Ha felnőtt korában, akkor akkor.
2013. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6 hónaposan lövettük ki, még mindig azt a fülbevalót hordja, amit ilyenkor belőnek, orvosi fémből van. Semmi gond nem volt a fülével. Ha majd nem szeretne fülbevalót később, akkor kivesszük neki a lyuk úgyis benő. De addig is, nagyon jól áll neki és aranyos:)
2013. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves! Eszem ágában sem volt kilövetni a fülét! Majd, ha ő szeretné, akkor elviszem! Egyébként teljesen felesleges, mert kiránthatja, belekaphat, begyulladhat... Láttam már olyat, akinek kilőtték babakorban és 5-6évesen teljesen csúnyán/csálén volt a fülbevaló, mert ahogy nőtt úgy változott a helye! Ez a te döntésed, ha szeretnéd, akkor lövesd ki, de nem attól csajos 1 kislány, h van fülbevalója! :)
2013. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
én pont úgy vagyok, mint az 5. hozzászóló. nem akartam neki megcsináltatni, hülyeségnek is tartom. majd ha ő úgy gondolja, akkor elmondom neki, hogy macerás, fáj, be tud gyulladni stb és ha ennek tudatában is szeretné, akkor megcsináltatom neki, addig nem
2013. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, most 10éves a lányom és nincs fülbevalója
2013. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is szeretném 1 éves koráig kilövetni. És azért most, mert most még nem félne tőle, nem hisztizne, hogy nem szeretné. Később meg csak a sírás menne, hogy ő fél és nem akarja. Nekem is 5 hós koromtól van, és örülök neki, hogy van, mert egy lánynak sztem szép a fülbevaló. :) Aztán vagy fogja használni, vagy nem, majd ő dönti el.
2013. márc. 5. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!