Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell cumit, és...

Mikortól kell cumit, és cumisüveget cserélni?

Figyelt kérdés
a számok meddig érvényesek-hónap

2013. márc. 6. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor cserélj méretet, ha már látod, h nehezen szívja, lassan eszik már! Én 1-ről 2-re 6hósan cseréltem, most 1 éves még mindig 2-el eszik! Minden baba más! Cumi fejet pedig 2-3havonta szoktam venni újat! Mondjuk a lányomnak most jött ki 11hósan az első foga, így nem rágcsálta, ha van több foga akkor szerintem havonta célszerű!
2013. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Cumisüveget pedig én nem cseréltem még! (mosogatógépbe mosom)... Szerintem, ha nem rettenetesen szennyezett, büdös, mert átvette valami szagát (zsír, stb..), vagy befogta valami, akkor azt sem kell cserélni!

2013. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Kislányom 7 hós és meg mindig az 1es cumi van az uvegen, mert a 2est nem fogadja el. Cumibol 2 és van neki, ezt elfogadta. Üveget nem csereltem le és nem is fogom, mosogatogepbe mosom. Cumit pár havonta nem árt lecserélni!

2013. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!