Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen kezdtétek a...

Hány hetesen kezdtétek a hozzátáplálást? Volt jele hogy a baba már igényli?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány hetesen? Legkorábban 4 honaposan kehet.... Az enyém 6 volt, amikor elkezdtük.
2013. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan,akkor már hetek óta nem gyarapodott a súlya.
2013. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük, akkor már nem szopizott egyáltalán. Védőnő tanácsára kezdtük el!
2013. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem, mikor már érdeklődött a mi kajánk után. (nézte, közben cuppogott, nyúlt érte). 4,5 hónapos volt ekkor. Anyatejes volt és szépen gyarapodott.
2013. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én már 2,5 hónaposan elkezdtem neki adni narancs,mandarin,alma levét, krumplit, répát

nem láttam rajta hogy igényli,én magamtól kezdtem el.

Anyum mondta hogy mi is ennyi idősen már azokat kaptuk.

egyébként tápszeres a babám.


azóta 4 hónapos elmúlt kapja a tejpépet és a bébikaját is és imádja őket :)

2013. márc. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aznap, mikor 6 hónapos lett. Ez az én hülyeségem, hogy pont aznap, de épp hétfő volt, jól jött ki :-) semmi jele nem volt, illetve a romló alvása jelezte, hogy kevés lehet a tejem tápanyagtartalma.
2013. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük, anyatejes-tápszeres baba...mégpedig azért, mert egész nap evett volna, sokkal-sokkal több tápszert evett volna, mint az életkorának előírt adag, őrület volt. Aztán kiváltottunk 1-2 étkezést, és elég volt megint az életkorának előírt mennyiség!
2013. márc. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan 4 hónapos kora körül :) szintén, ahogy az egyik válaszoló írta: nézegette, amit mi eszünk, cuppogott. :) Ilyenekkel próbálkoztam először: krumplipüré, gyümölcsök pürésítve, főzelékek, husileves zöldségekkel pépesítve..
2013. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

17 és 26 hetes kor között ajánlják azért írtam így.

Kíváncsi.voltam. Mindenhol a 6 hónapot írják.

2013. márc. 6. 10:24
 10/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos éppen elmúlt, picit több mint 1 hete. Még nagyon az elején járunk, eddig élvezi. 5 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott, de egyre többször ébredt éjszaka és nem evett rendes mennyiségeket egy kajára, sajnos elkezdett csökkenni a tejem mennyisége (pedig próbálkozom szinten tartani), emiatt inkább elkezdtem a hozzátáplálást, minthogy az egész nap kínlódás legyen.
2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!