Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi pénzből lehet kihozni...

Mennyi pénzből lehet kihozni a babakelengyét, ha többnyire mindenből újat szeretnénk venni?

Figyelt kérdés
Nektek úgy kb mennyi volt?

2013. márc. 6. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Határ a csillagos ég;)


Barátnőm mindent újan vett, nagyvonalakban tudom:


babakocsi: 45.000 Ft

2 takaró: 3000Ft/db

10 textilpelenka 3000 Ft


10 rugdalózó az első két-három hónapra 20.000 Ft


Kombidresszek: 20.000 Ft


Kiskád: 3.000 Ft


Kiságy: 25.000 Ft

2013. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát azt elhiszem :) Azért érdekelne, hogy mennyi az a pénz, amit minimum rá kell költeni.


Mondjuk ruhácskákat kaptam barátnőktől, meg családtagoktól. Szinte mindenféléből van, így azokra nem kell költeni.

2013. márc. 6. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, miből milyen minőséget veszel. Vehetsz 45 ezerért is babakocsit, de 100-200 ezerért is.

Azt mondom, ha mindenből újat veszel, ruhákat nem számolok, de nem a legdrágábbat, akkor olyan 150-200 ezer. Ebben benne van a babakocsis, babahordozó, fürdető kád+állvány, pelenkázó, amit a kiságyra lehet rátenni, akkor a kiságy, amit 10 ezerért is lehet újonnan venni. De kérdés, veszel-e légzésfigyelőt, bébiőrt, ágynemű a kiságyba, cumisüvegeket beszerzel-e előre, de abból Aventot vagy Tommy Tipee-t ajánlok, vagy a MAM-ot. Na meg rengeteg apró dolog van még, ami aztán szép kis összeget kiad.

Szerintem 200 ezertől kezdve, akár 1 millióig is terjedhet. Ismerek olyat, aki 800 ezret költött babakelengyére ruhákkal együtt, mert ugye neki mindenből a legjobb és legdrágább kellett.

2013. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, milyen az anyagi helyzeted! Nekünk minden babacucc 700-800ezer Ft volt! A szüléssel, külön szobával együtt 1millió volt minden kb.!
2013. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van vagy mennyit szánsz rá,én kislányom kezdö dolgait 15000ft kihoztam ugyhogy uj dolgokat vetem neki csak a kiságyat nem vetem mert az. Volt .
2013. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan 150-200 ezer volt, úgy hogy ruhákra nem költöttem, mert az rengeteget kaptam, és kiságyat sem kellett vennem. Nem a legdrágább dolgokat vettem, de a minőségre próbáltam figyelni.
2013. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy szeretném, h nem a legdrágábbat, de nem is a legolcsóbbat. Hát, semmiképp sem szeretnék 1 milliót költeni rá :)) Én olyan maximum 300 ezerre gondoltam. Babakocsival, kisággyal, mindennel együtt.
2013. márc. 7. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!