Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Valaki hasonló...

Anyukák! Valaki hasonló cipőben? Van akinek a gyermeke szintén ilyen? Baj ez, teendőt igényel?

Figyelt kérdés

15 hós fiam (koraszülött) sosem volt jó alvó.

Nem nagyon volt átaludt éjszakánk,sokszor felkel és emellett ha alszik is,meglehetősen nyugtalanul.

Sokat fészkelődik,forog és mivel nem alszik túl jól este sem és napközben sem elég nyűgös is egész nap.

Napirendje régóta van,nem fázik,nincs melege,nem éhes és a fogára sem foghatok rá 15 hónapot.

Fogadjam el,hogy ilyen gyerek és majd egyszer talán...

Vagy el kéne vinnem emiatt valahová?

Tanácstalan vagyok és a gyerek is,én is és a férjem is kimerült:-(


2013. márc. 6. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém sem valami jó alvó (16 hó), mi sem aludtunk még végig egyetlen éjszakát sem. Többször ébred éjjel, már "csak" 3-4 alkalommal, de volt ennél sokkal rosszabb is. Szerencsére hamar vissza alszik, mikor többször kelt, akkor magam mellé vettem az ágyba. Mondjuk szerencsére senki sem kimerült, én sem és a kisfiam sem, én már valahogy megszoktam, őneki meg úgy látszik elég ennyi. Nap közben is átlag egy órát alszik, de inkább kevesebbet, néha picit többet.

Éjszaka mondjuk olyan 11-12-őt, persze közben ébred.

2013. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Madarász utcai rendelőben úgy tudom van alváslabor. Egy kérdést megér, szerintem hívd fel őket.
2013. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia veletek egy ágyban alszik? Lehet hogy agy az a baj, sok gyereket zavar ha a szüleivel alszik.
2013. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is elvinném egy alváscentrumba..neki sem jó ha állandóan kialvatlan.

vagy pedig itt olvastam már hogy nagyon jó ilyenre a sedatif pc homeós bogyó

2013. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is kb. ilyen,de ő még csak 3 és fél hónapos.Nap közben szinte semmit nem alszik,ha nagy nehezen elalszik,akkor kb. fél órát és vagy hintáztatni vagy fogni kell és ő is elég nyugtalanul ahogy leírtad a tiédnél.De éjjel nem mondhatnám,hogy ennyire rossz a helyzet,2-3-szor kel ennide ő is van,hogy olyankor sokáig forgolódik,nyüglődik mire rendesen vissza alszik.Remélem jobb is lesz.Ő velünk alszik.
2013. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna.... Még a Madarász alváslaborban is azt mondták, majd elmúlik... 2 évet töltötte, utána végigaludta az éjszakát. Csak annyit mondok, tarts ki...Minden jót kívánok nektek!!!
2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem velünk alszik,sosem aludt,a saját szobájában van.

Az alváscentrumon még gondolkozunk!

2013. márc. 8. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Sedatif pc-re azt mondta nekem a védőnő, hogy lehet, hogy használ, de egy életre tönkreteszem vele a gyerek idegrendszerét. Megér annyit neked?

Az én fiam 2,5 éves koráig minden éjjel fent volt. Többször is. Ő nem volt koraszülött, minden rendben volt vele. És mégis. Ő is külön szobában alszik, nem zavarja semmi. Már arra is gondoltam, hogy fél egyedül, de nem akart velem aludni soha.

Nekünk ami bejött, a rózsahang. Ettől azonnal beájult, elég is volt leszoktatni róla vagy 2 évesen.

Alváscentrumnak írtam, azt mondták, hogy ők is rózsahanggal altatnak, szóval jól csináltam, majd kinövi.

Most 3 éves, elég ritkán kel már.

Szóval kinövi, de lehet, hogy sokára.

2013. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Nem akarok semmilyen gyógyszerhez,homeopátiához folyamodni!

De nem tudom mi az a rózsahang...

Lehet,hogy hülye vagyok,de még sosem hallottam.

Elmondod esetleg?

2013. márc. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!