Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kérnétek a már oda ígért...

Ti kérnétek a már oda ígért baba holmikat?

Figyelt kérdés

Nos mielőtt mindenki arra gondolna,hogy nem telik rá elmondom igen is telne rá,csak mindent olyan hamar kinő.

Szóval a párom egyik rokona ígérte,hogy mindent ide ad.Nagyon menő kis holmik.Márkásak,és megbecsültek.Csak nem tudom miért elfelejtette,vagy már megondolta,de hónapok óta nem mondja,hogy hozzuk el.Szerintetek kérjem?Mert én szégyellem.Amúgy elég közeli rokon.


2013. márc. 7. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lazán kérdezz rá, hogy "a kis holmikat, amiket múltkor mondtál, elhozhatom valamikor?" :)

Lehet hogy még korai a terhességed, és vár vele.. én is akkor adtam oda a barátnőmnek a kis cuccokat, mikor már 8 hónapos volt. Talán babonából, nem is tudom...

2013. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem terhesség.Már fél éves a gyere.Köszi.
2013. márc. 7. 09:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze majd kérdezz rá, hogy visszakéri-e őket (mert akkor valahogy megjelölöd, hogy miket kaptál tőle) vagy nem. Jobb ezt előre tisztázni.
2013. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, fél éves? :) Hát akkor persze hogy kérdezz rá szerintem.
2013. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá nyugodtan, ne félj tőle! :D
2013. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék, persze, hiszen ő ajánlotta fel, mennyi idős vagy egyébként?

Megmondanám, hogy elkezdtél nézelődni, és érdekelne, hogy milyen ruhákra gondolt, hogy ad, mert ahhoz mérten vásárolsz...


Szerintem ebben semmi ciki nincsen, főleg rokonnál!

2013. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy már megvan a babó :)

Hát akkor is rákérdeznék, persze...

2013. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán rákérdeznék. Nincs ebben semmi szégyellni való. Megkérdezed, hogy kéri-e vissza, és akkor a címkébe bele lehet írni filcccel a neve kezdőbetújét és tudni fogod, hogy kitől van.
2013. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon aranyosak vagytok!
2013. márc. 7. 09:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem simán mondta az ismerősöm, hogy írjuk össze, hogy miket adnék oda, mert akkor ahhoz mérten vásárolnak. Mondjuk nekik mégcsak most fog megszületni a babájuk.

Szerintem kérdezz rá, hogy még mindig oda akarja-e adni, mert akkor nem veszel a gyereknek mondjuk tavaszi kabátot például.

2013. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!