Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan méritek a lázát 4...

Frászkarikaborsó kérdése:

Hogyan méritek a lázát 4 hónapos folyton rugdosó babátoknak egyedül?

Figyelt kérdés
Most volt a 4 hós oltás és tegnap igen megszenvedtük még ketten is mire megmértem, nem tudom más hogy csinálja ha egyedül van?
2013. márc. 7. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
fenekébe...megfogod a két lábát,mint mikor kaki után törlöd.digitális lázmérővel,mert az hamar mér.
2013. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a digitális lázmérőnek is kell vagy két perc, és hiába fogom meg a lábát, kirúgja magát, nem tudom egy kézzel úgy lefogni hogy ne mocorogjon, simán képes hídba is felemelni magát még úgy is hogy a lába fel van emelve...
2013. márc. 7. 10:49
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi nem két percet hanem fél percet akartam írni de az is elég ha folyton kapálózik a baba.
2013. márc. 7. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Sosem mértem a fenekében egyik gyerekemnek sem. Hóna alá rakom és közben szoptatom, így nyugton marad.
2013. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is örökmozgó, tudom, miről beszélsz. Én úgy szoktam, hogy lazán megfogom a két lábát, felemelem, és lassan betolom a hőmérőt a popsijába. A mérő végét lazán tartom a hüvelykujjammal, így ha rugdos, akkor is bent tudom tartani, a kezemmel úgymond követem a mozdulatait. Mivel lazán fogom, nem nyomhatom túl mélyre, de annyira elég, hogy azt a fél percet bent tartsam.
2013. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekünk ha lázas, nem nagyon mozog, olyan bágyadt szegény, eltűri a hőmérőzést. De volt, hogy etetés közben hónaljban mértem neki.
2013. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mérem nagyon fenékbe. Vettem fülhőmérős lázmérőt, igaz h 14.000 Ft. volt, de megéri, 3másodperc alatt leméri a lázat.
2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:
Fülhőmérővel. 1 mp alatt mér.
2013. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A miénk 3másodperc alatt mér, lehet vele mérni homlokon is.
2013. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
infrás hőmérővel pár mp alatt
2013. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!