Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereknél nincs szepará...

1 éves gyereknél nincs szeparációs félelem, "túl" jól elvan magában. Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

13 hónapos. Reggel 7 körül hallom, hogy békésen "mond" ezt-azt, aztán újra csend. 1 perc múlva ismét. Picit beszélget, aztán hosszú csend, ez megy akár egy-másfél órán át is, míg végül úgy döntök, hogy most már biztos felkelt.

Ebben a másfél órában ébren van vajon, és békésen elvan az ágyában, vagy még alszik, csak már nem olyan mélyen, és álmában beszél? Ki kéne-e őt vennem előbb? Ez így nekem nagyon kényelmes, hogy már megreggelizek és elkezdem a főzést is, mire ő ténylegesen felkel, de el nem tudom képzelni, mit művel egy órán át szinte teljes csendben az ágyában?


Máskor is hosszú ideig teljesen jól eljátszik egyedül. Megy egy mese, néha nézi, néha játszik, akár egy fél órán át is. Ilyenkor is többnyire elég, ha hozzászólok, játszik tovább teljes nyugalommal.


Az normális, hogy ennyire jól elvan egyedül, és gyakorlatilag nincs szeparációs félelem?

(Mindig is jó alvó volt, ha ez számít.)



2013. márc. 7. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiam is ilyen. 10-11 előtt nem is kel fel ha nem ébresztem. De ha megébred simán elbeszélget a plüsseivel.
2013. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég,mit nem adnék egy ilyen gyerekért...

Az én kisfiam 7 hónapos,de egy percet nincs el egyedül,min. ötször kel az éjszaka. Nem cserélünk egy hétre? :-)

2013. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is ilyen! Szerintem csak örüljünk és reméljük, h így is marad! :)

1 éves most a lányom!

2013. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo ,az en lanyom is ilyen. ilyen is volt. neki van a kisagyaba egy pluss es nagyon szepen elbeszelget vele lefekveskor es mikor felkel akkor is. nekem is van h egy es fel orat is hallom h motyog:)o mar 18honapos :)teljessen normalis :)
2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Második: ne aggódj, 7 hónaposan még ő sem volt ilyen. :) Ó, hajaj! Dehogyis. Azóta rengeteget fejlődött. Úgyhogy kitartás! :)
2013. márc. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!