Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan közületek akinek...

Van olyan közületek akinek ilyen jellegű bőrproblémája volt a babójának?

Figyelt kérdés
Hát már lassan 2 hónapja tart (7és fél hósak vagyunk), a hasán és a hátán pici pöttyök, először a Dr-nő utasítását követtük utána voltunk a bőrgyógyásznál, de már annyi krémet kentem a babám kőrére és persze ezek mind szteroidosak, az ételallergiát kizártuk mert soha sem múlik el ha abba, mosóport sem váltottam, a bőrgyógyász azt mondta, hogy ilyen érzékeny a bőre, de már sajnálom, a tapasztalatokra vagyok kíváncsi akinek volt így a babája.
2013. márc. 7. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Soha nem múlik el?

vagy jönnek mennek?


lányomnak jönnek mennek ezek a kicsi pöttyei. most 8 hós, de kb 2 hónapja kezdödött. mivel 2 nap után elmúlik egy pötty, és nem viszket, nem száraz, nem sebes így én semmit nem csináltam vele. van hogy tünet mentes, van hogy 1-2 jön elö van hogy több.


nálunk egy sokkal durvább hónajban lévö és hajlatokban elöjövö piros nagy folt lett. foggalma sincs a dokinak, elöször cinkes krémmel kenem, most kicsit jobb talán.

én dokim nem írna fel csak nagyon nagyon indokolt esetben szteroidos krémet.

2013. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia!Tápszeres,vagy anyatejes?Az allergiát orvos zárta ki??Lehet pont mondjuk mosóport kéne váltani,vagy öblítőt nem használni.Nekünk így tűntek el.A szteroidos krémekkel vigyázz mert max. napi egyszer használható,főleg babáknál.És huzamosabb ideig nem lehet kenni.Nagyon elvékonyítják a bőrt....
2013. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezek a pöttyök maradnak, ha nem kenem gyógyszeres krémmel, nem hogy nem múlnak, még több lesz és akkor a lábfején is lesz és a homlokán a fültőbe és a szája körül:(
2013. márc. 7. 12:43
 4/21 A kérdező kommentje:
Anyatejes , az allergiát a doki zárta ki, de nem használok öblítőt, a mosóport is az amit már a kezdetektől használok. Már csináltunk allergia tesztet is.
2013. márc. 7. 12:46
 5/21 anonim ***** válasza:
fürdetőkrém,kozmetikumok,testápoló?
2013. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
megint én a 2-es :) hozzátáplálsz már?
2013. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Úgy kezdődött, hogy a Karácsonyt anyukáméknál töltöttük és ott kezdtek kijönni rajta ekcémás foltok, de nagyon ritkán, aztán hazajöttünk és elkezdtem a hozzátáplálást januárba almával utána barack és kijöttek a pöttyök, nem a hajlatokban, ott nincs, elvittem a dokihoz és ő írt fel neki fürdetőt gyógyszeres testápolót és sima testápolót is, a pötty halványodott de nem tűnt el, akkor nagyon csúnyán megbetegedtünk, antibiotikumok kellett szedni és közben én rendületlen kenegettem és eltűnt a pötty, de elfogyott a gyógyszeres krémem és egy hét után ismét előjöttek ( tejeset nem kap, lisztesek most kezdtük el a doki javaslatára, mert már semmit sem merek magamtól)
2013. márc. 7. 13:10
 8/21 A kérdező kommentje:
A fürdető és a testápoló, minden nemű kozmetikum, gyógyszertárit használunk már több mint egy hónapja.
2013. márc. 7. 13:12
 9/21 anonim ***** válasza:
és előtte mit használtatok?mármint fürdető...
2013. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mikor megszületett gyógyszertárit utána Níveat és Johnson'st
2013. márc. 7. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!