Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bence. Milyen gyerek jut...

Bence. Milyen gyerek jut eszetekbe erről a névről? Vagy, akinek így hívják a kisfiát, hogyan jellemezné?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisfiút ismerek, 4 éves. Nagyon helyes, aranyos, barátságos kisfiú. Azóta tetszik ez a név, amióta ezt a kisfiút ismerem:-).
2013. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

a Bence névről egy nagy csapat gyerek jut eszembe :D nálunk minden 2. gyerek Bence, sőt, inkább több. oviban is, játszótéren is, családban is több van.

megmondom őszintén, nekem már herótom van a Bencékből, nem akarok senkit megbántani, de nem igazán értem miért adják még most is ennyien ezt a nevet a gyereküknek. több mint 10 éve a leggyakoribb fiúnév :/

2013. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, nálunk is. A lakótelepen pont 5 Bence van, aki a kisfiammal hasonló korú. Nagyon komoly lesz, ha az oviban egy csoportba is kerülnek:-) Nagyon aranyos név, de szerintem ez az egyetlen fiúnév, amit azért nem adnék a gyermekemnek, mert egyszerűen nem tudom személyhez kötni. A verekedős, nagyszájútól, a félénk gyerekig ismerek Bence nevűt.
2013. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek a másodikkal, teljes mértékben.

Nekem is van egy konkrét ismerős által kialakított képem az ilyen nevűekről, de sajnos nem pozitív, mint az elsőnek. Egy "vízfejű", neveletlen, buta kisgyerek jut eszembe.

(Persze nem diszkriminálok egy Bencét sem, akinek tetszik, adja a fiának ezt a nevet, de én semmiképp nem adtam volna.)

2013. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, még annyi, hogy nálunk is minden 2. kisfiút így hívnak. Érdekes, az én fiam neve (sőt, mindkét neve) benne van a leggyakrabban adott 5 (néha 10) névben, felénk egy kisfiút sem ismerek (még felnőttet se sokat, akit így hívnak).
2013. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek néhány Bencét. Szép név, kisgyerekhez illik is, mert eleve olyan mintha becézve lenne, de felnőttekhez már nem illik.
2013. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dettó- minden második gyerek neve Bence....

Ezért igazából semmilyen tipusó gyermek nem jut róla eszembe.

:)

2013. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm kisöccsét Bencének hívják :)! Nagyon aranyos és nyáron lesz 3 éves!
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bence a kisfiam. Egy igazi kis rosszcsont, eleven, mindent látni akar, mindig kutat, és mindig láb alatt van, nagyszájú, mosolygós, csajozós.Ismeritek a verset :) Azért kapta ezt a nevet, mert tudtam, hogy ilyen lesz :)
2013. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is Bence vagyok,és az utolsó kommentelő lehet,hogy az anyám xD
2016. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!