Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a gyereke tejfeherje...

Akinek a gyereke tejfeherje allergias nyomokban is kerulitek a tejes dolgokat? Tojasfeherjere is allergias a kicsi?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi csak a szójafehérjét kerüljük mellette attól a szája körül lesz kiütéses... a nyomokban..nem kerüljük az azoknak fontos akiknek extra súlyos az allergiájuk..mert a nyomokban azt jelenti h olyan gyárban készül ,..nem közvetlen az ételben van
2013. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam a nyomokban tartalmaz feliratú kekszre is allergiás :(

És a tojásfehérjére is, tejfehérjére. Mi ezeket kerüljük.

2013. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, kerüljük.

És igen, a tojásfehérjére is allergiás a gyerekem. Olyan szinten, hogy a múltkorában eltört egy tojás a kezében, és 10 percen belül felhólyagzott mindkét keze könyékig, csalánkiütéses lett a teste és a szája körül, és felment a láza 39,5-re. Bekentem mindennel, ami eszembe jutott és nyomtam bele az antihisztamint, és ahogy jött, úgy 15-20 percen belül mérséklődtek a tünetek, 1 óra múlva már nyoma sem volt.

A tojássárgájára elvileg nem, de képtelenség úgy szétválogatni, hogy semennyi fehérje ne kerüljön bele, és mint írtam nálunk ez elég gáz... Viszont sárgáját főve ennie kell heti egyet, és tükörtojás formájában is kaphatja, folyósra készítem, és mártogatom neki gondos válogatás után.

2013. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokat segitettel, hogy irtad esztek tojassargajat, mert az en lanyom nagyon szereti, akkor ezutan adok neki en is.

Megirnad mennyi idos a kisfiad?

2013. márc. 10. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:


3 éves múlt novemberben a gyerekem.

2013. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!