Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Milumil Ar vagy Lactogen Ar?

Mindkettőt teszteltem hát nem tudom melyik a jobb. Lactogentől valamilyen szinten továbbra is bukik bár nem annyira Milumiltől meg minden evés után van egy kis gyomorfájdalom. De azt még csak ma teszteltem.

2013. márc. 8. 18:07  Privát üzenet  

A válaszok

Az én lányom Lactogen AR-t evett/eszik, nálunk bevált! Védőnőnk azt mondta napi 2-3 kisebb bukás belefér, normális.

5 hós lányka anyuja

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. márc. 8. 18:47 Privát üzenet
Egy hétig teszteltük a Lactogent de az nem volt jó egyre többet bukott vissza. A milumiltól teljesen megszűnt a bukás már 1 hónapja azt kapja. 6 hónapos a fiam.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. márc. 8. 19:54 Privát üzenet
Lactogen Ar-t kivonták a forgalomból... Most mi is kísérletezünk, de ez volt a fiamnak a legjobb!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. márc. 8. 21:30 Privát üzenet
Ma AR-t írt fel a gyerekorvos és ki is váltottam. Ezek szerint forgalomban van.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. márc. 28. 14:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekünk a Milumil jött be végülis. A Lactogent is kihányta. Az elején egyszer-egyszer tettem bele kis kamillát.

# 5/5Időpont 2013. márc. 28. 18:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hós ikrebabáim 2 hete kaptak új tápszer (Lactogen) és azóta naponta egyszer-kétszer visszahányják elég szépen. Ez normális?
Mik a tapasztalatok a Nestlé Lactogen 1-ről?
Nestlé Lactogen Harmony tápszer másnak is csomós lesz, ha megmarad?
Három hónapos babának sima vagy Ha-s tápszer?
Lactogen harmony 800 g tápszert ad valaki babájának? Mi a véleményetek róla?
Majdenem 3 hetes nagyon hasfájós babámnak érdemes megvennem a Lactogen Harmony tápszert? Ismeri valaki, tényleg jó? (csak tápszeres)

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!