Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 év alatti babádnak...

Ha 1 év alatti babádnak kekszet adsz, az kimondott babakeksz, vagy sima háztartási keksz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én először babakekszet adtam, de rájöttem, hogy felesleges. A sima is tökéletes. Utána olyat vettem, sőt, darált kekszet, azt tettem pl joghurthoz. Semmi baja nem lesz a simától sem.
2013. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én babakekszeztem először míg tápszeres volt... de 9 hónaposan konkrétan kiverte a kezemből a tápszeres üveget meg a tejpépes tányért onnantól a mi kajánkat ette és akkor rendes kekszet adtam már neki, joghurttal túrókrémmel stb...
2013. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én HT keksszel vezettem be a glutént 5 hónapos kora körül a lányomnak, a védőnő ajánlására.Soha nem adtam neki baba kekszet.A mai napig is nagy kedvenc, pedig már elmúlt 2 éves.
2013. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Darált háztartási keksszel vezettem be a glutént anno. Soha nem kapott kifejezett babakekszet, feleslegesnek tartom.
2013. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 9. 10:24
 6/9 Jégtánc ***** válasza:
46%
Sima háztartási kekszet kaptak az én gyermekeim is.
2013. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Babakekszet vettem.
2013. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Fosfovit babakekszet kap, 900 ft, a spárban lehet venni, baromi sokáig kitart. Védőnőm ajánlotta.
2013. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éves koráig babakekszet kapott,azóta sima háztartási kekszet.
2013. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!