Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a folt a babám...

Mi lehet ez a folt a babám lábán? Képet linkeltem.

Figyelt kérdés

[link]

csak a jobb és bal lábán van egy-egy darab ilyen. majdnem azonos magasságban, a bal lábán térd alatt, a másik lábin pedig térd felett. szerintetek mi ez?


2013. márc. 9. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mászás miatt kicsit kidörzsölődött és ezért pirult be?
2013. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem csalánkiütésnek tünik.

Lányomnak is szokott lenni, nem tudjuk mitöl. jönnek mennek, nem viszket. amíg jönnek mennek nincs baj, valamire érzékeny.

2013. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A közepe fehér. Igen,már többször is volt neki,de aztán sitty-sutty elmúlik. Lehet az új öblítő miatt is? Sehol máshol,csak a lábán.
2013. márc. 9. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csalánkiütésre tippelnék. Nekünk egyszer 3 hétig folyamatosan jöttek-mentek, tisztára kivoltunk már, hogy mi lehet, de sose derült ki, egyszer csak elmúlt. Az orvosok meg legyintettek rá, hogy nem kell vele foglalkozni... Hát mi azért foglalkoztunk :(.
2013. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia:)Jól látom a pirosodás közepén van egy kis dudor?
2013. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,van egy kis dudor a közepén. Először azt hittem,hogy valami megcsípte,de aztán belegondolva kizárt dolog,mert este még nem volt neki,reggel sem,most a legutóbbi pelenkázásnál pedig már volt kettő. Még nem mászik,csak kúszik,de ez a belső részen van.
2013. márc. 9. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok,


ez tuti csalánkiütés ha jönnek mennek.


Tényleg felesleges vele foglalkozni ah 1-2 nap ut´n elmúlik, és nem viszket nem fáj.

akkor van gond és meg kell nézni mitöl van ha egy helyen jön ki sok, vagy nem múlnak csak jönnek.

2013. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért kicsit megijedtem,hogy mi lehet ez.
2013. márc. 9. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban így van.A babáknál jönnek mennek az ilyen kiütések.Nem minden babánál jelentkezik,de ezt alergia tünetnek mondjuk.Kicsi korban kialakul a védettség minden ellen még a fű,fa stb iránt is.Amíg dolgozik a picikéd szervezete a különböző dolgok ellen így mutatkozhat,hogy az immunitás dolgozik különböző mindig új dolgok ellen.Ha már kb mindennel találkozott a most felfedező útját járó picikéd akkor már biztosan nem fog jelentkezni a kiütés.Nem igényel semmi kezelést nem kell krém,gyógyszer stb.Nyugi ez természetes.

Egy egészségügyi dolgozó:)

2013. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!