Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtanult felállni a lányom?...

Megtanult felállni a lányom? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

6 hónapos múlt és két napja mindenhol feláll, széknél, ágynál, szekrénynél.

Mászáson, ülésen már túl van, ügyesen egyedül csinált mindent, igaz kissé korábban,mint kellene.


A baj azzal van,hogy nem érdekli más,csak az,hogy felálljon, és egy fél percre nem tudom ott hagyni,mert eldől,vagy hátravágódik.

Meddig fog ez tartani, meddig kell sokkal jobban odafigyelni rá??


2013. márc. 9. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én néha járókába tettem, bár nem volt elragadtatva. Pont ezért mi hálósat vettünk, hogy ne üsse oda magát mindig mikor elpuffan, mert a kiságyba mindig beverte a buksit. Még egy plusz plédet is behajtogattam neki, hogy puhább legyen. Mondjuk nem tartott olyan sokáig ez a sokszor elesős időszak, hamar ügyesebbek lesznek.
2013. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam is így csinálta,csak Ő felállt,másnap mászott, 2 hétre rá ült.Figyelj rá,tedd körbe párnákkal,hogy puhára essen,majd szépen megtanul leülni is,egyensúlyozni még pár hét.
2013. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se kapd el. èn azt csinálom,hogy a kezemet oda teszem ahova a feje fog koppani. Elösnél is ezt tetem és nagyon hamar megtanulta hogy tartsa a fejét.

Enyém is ilyan gyors. de érdekes mikor elöször állt fel elsö hónapban nem is nagyon dölt el, ez mostanaban van amikor már egykezezik, meg integet.

2013. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd erősödni fog és sokat gyakorolni s majd megtanulja,hogy kell állásból leülni.Ehhez általában kell egy pár esés,hogy tudja ha elengedi a kezét,eldől és beüti magát.Fiam ezt 4nap alatt megtanulta.
2013. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én nem igen hagytam hogy beüsse magát jó egy-kétszer nem értem oda időbe :). én bizony 2-3hétig lestem mikor áll fel, volt mikor már előbb elzsibbadtam a mögötte ülésbe minthogy ő elfáradjon az állásba. szóval két hétig vigyáztam minden mozzanatát, de mégis megtanulta hogy hogy kell ügyesen leülni. a végére már nagyon nehezen viseltem de megérte :)
2013. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 7 hós, tegnap felállt:) Pár napja már azt csinálta, hogy térdelt, és nem is akart mást csinálni, pedig tud kúszni, mászni. Tegnap felállt, szóval most jobban kell figyelnem. A kiságyat lejjebb kell tenni, mert így simán kiesik belőle:( Mi is próbáljuk kipárnázni, hogy puhára essen, meg fogom a hátát, hogy ha dől, megfogjam, de így is beüti magát néha, sír kicsit, megvigasztaljuk, és jön vissza felállni:)
2013. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!