Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposom nagyon sokat...

3 hónaposom nagyon sokat visít, ha nem vele foglalkozom, ha nem lát. Másnak is visított ilyen korú babája? Mikor nőtte ki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden kicsi ezt csinálja. Ha nem törődsz vele, akkor abba hagyja majd.
2013. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Piciként még ( meglepő módom) BIOLÓGIAI szükséglete, hogy közel legyen hozzád. Ez van a génjeibe programozva. Én nem hagynám visítani csak úgy.

azt, hogy mikor nőtte volna ki, sajnos nem tudom megmondani, mivel én az első 6 hónapban szinte egész nap hordoztam, így mindig közel vlt hozzám, én tudtam csinálni a dolgomat és mindenki boldog volt.

2013. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek,de az én kisfiam még mindig visít,pedig már 7 hónapos...kívánom,hogy nálatok ez előbb elmúljon :-)
2013. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9 hós lesz és még mindig visít. Remélem hamar elmúlik ott is meg itt is!
2013. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónapos és még mindig reklamál, ha nem lát vagy csak engem akar. Már megszoktam. :) 5 hós korától azért sokat javult a helyzet, a házimunka hellyel-közzel ellátható mellette. A rosszabb napjain nem... :)
2013. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ó, köszi, megnyugtattatok :(

:)


Akkor nekem is csak a hozzászokás marad... :)

Kitartást mindenkinek!!

2013. márc. 10. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hós a kicsim, 2 hónapja semmit se tudok mellette csinálni,plusz nem is alszik napközben csak de. fél órát meg du.mikor sétálunk,de ugye olyankor se tudok csinálni semmit,így maradaz esti takarítás és mi egyéb. Ami nekem segítség az az elektromos hintája, azt beviszem a fürdőbe és így tudok wc-ni , tusolni ha megyünk valahova, meg elkészülni ,hajat mosni. Ha egész jó napja van akkor abban elvan addig amíg gyorsan kiporszívózom és elmosogatok.
2013. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!