Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kövér gyerekek lesznek...

Tényleg kövér gyerekek lesznek a tápszeres babák? Anyám ezzel ijesztget.

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom amúgy, a barátnőm babája tápszeres, és hát ő eléggé duci. Hogy amiatt-e azt nem tudom. Ha tudod akkor inkább szoptasd, ha nem akkor ez van, ne agyalj ilyeneken
2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is kezdetektől tápszeres voltam, és ez már huszonéve volt és mindig is vékony voltam, így ez hülyeség.
2013. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kisfiam 3 honapos koratol tapszeres es nem kover baba. 76 cm es 9500g.

Nem mondom hogy vannak babak akik a tapszertol hatalmasak lesznek, de vannak olyan anyatejes babak akik szinten nagyon ducik.

Szoval nem lehet biztosra megmondani hogy a tapszertol kover e egy baba vagy sem.

Mindenkepp szoptasd a babad amig csak tudod, de ha nincs mas lehetoseged nyugodtan add majd a tapszert es ne foglalkozz azzal ki mit mond.

2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

A valóságalapja, hogy míg az anyatej össetétele szoptatás alatt is változik,szomjoltásra és éhségcsillapításra is jó. A táp ellnben- logikusan- mindig ugyanolyan. Így azzal könnyebb túletetni- ezt nem igazán lehet igény szerint. Ezért van az is, hogy tápszeres babáknak szoktak adni (baba)vizet is...

2013. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kislányom 2 éves 8 hónaposan 10,7 kg körül van. Ez nem attól függ, hogy anyatejes vagy tápszeres, hanem genetika. Én is tápszeres voltam, 160 cm-hez 50 kg vagyok, nem mondanám kövérnek magam.


Ne foglalkozz vele, nem a tápszertől lesz kövér a babád.

2013. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Régen elég rossz minőségű tápszerek voltak, ezért gondolják az idősebbek, hogy ez még mindig így van. A mostani tápszerek már teljesen egyeznek az anyatej összetételével. Amúgy meg alkati kérdés, tudod van aki sokat eszik mégsem hízik. Van aki alig eszik, mégis hízik.
2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek több olyat is, akik kizárólag anyatejes babák és kimondottan ducik.

Ez szerintem is genetika, na meg tápszeres babánál túletetés.

2013. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A férjem egy csepp anyatejet nem látott és tök vékony. A gyerekeink (3 van) mindegyike anyatejes volt 1 éves korukig szopiztak, kettő extra vékony a harmadik meg kis dundi...
2013. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Sem én sem a húgom nem kaptunk sok anyatejet (pár hétig tudott részben szoptatni minket édesanyánk) és mindketten normális testfelépítésű babák voltunk és felnőttként is inkább vékonyak vagyunk mint kövérek.
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
attól lesz kövér, ha később sokat adsz neki enni, de nem babakorban! Nekem 2 szoptatott babám közül egyik sovány alkat, másik kövérkés, genetika az egész.
2013. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!