Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adható a babának?

Adható a babának?

Figyelt kérdés

Szomszédom a 6 hónapos babának a következőt készíti

megfőzi a krumplit, sárga répát fehérrépát 1 kis kocka csirkemellet összeösszeaszottja majd serpenyőben extra szűzolívaolajon megfuttat egy kis kukoricalisztet és azzal össze keveri


2013. márc. 9. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Adható.
2013. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Simán, ez abszolút baba barát.

De lányaim ilyen extrák nélkül is megették. mai napig imádják a párolt zöldségeket. csak megföztem és össze pároltam. De a szomszéd változtata is baba barát, gondolom szeret fözöcskézni, pepecselni.

2013. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Adható, bár nem tudom mi értelme van a kukorocaliszt hozzáadásának. (lehet, hogy van, csak én nem tudom mi)
2013. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a pirittort liszt miatt kérdezem
2013. márc. 9. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Adható,az enyém is imádta.
2013. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a zöldségek is elég táplálóak egy 6 hósnak liszt illetve rántás nélkül is
2013. márc. 9. 19:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is tettünk egy kevés lisztet minden főzelékbe,mert 6 hós korától javasolta a doki a gluténterhelést.Mondjuk a kukoricaliszt erre pont nem alkalmas,de nyilván oka van,hogy így csinálja,ő dolga.
2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egészségére!
2013. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az extra szűz olivaolaj nem való sütéshez - az nyersen (melegítés nélkül) használandó! Ezen kívül teljesen jó!
2013. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan használják a kukoricalisztet fehér búzaliszt helyett rántáshoz. Nekem a krumpli mellé nem hiányozna a kukoricaliszt sem, de ha szerinte így jó, akkor nincs gond.
2013. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!