Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhességi tesztre lenne...

Terhességi tesztre lenne szükségem! Ki tud segíteni h milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Olyan tesztre lenne szükségem,ami már a néhány napos vagy 1-2 hetes terhességet is kimutatja.. van ilyen?
2013. márc. 9. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Illetve a beágyazódástól számítva néhány naposat bármelyik kimutatja, előtte meg lehetetlen megmondani.

Szex után 2 héttel már bármelyikkel tesztelhetsz.

Én anno a 11. napon pisiltem 2 csíkosat a legolcsóbb, 65 ft-os vaterán vett teszttel.

2013. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.! akkor még várunk pár napot.! most pénteken lesz 2 hete h együtt voltunk.. akkor érdemes utána csinálni tesztet?
2013. márc. 9. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:

clearblue digitális terhességi teszt

keress rá a googlén

2013. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.! megnézem.. :)
2013. márc. 9. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a walentin nevü teszt (10-es érzékenységű) 10 nappal együttlét után kimutatta a terhességemet, a clearblue 25-ös, az később mutatja ki.
2013. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi.. :) hát remélem negatív lesz a teszt ha megcsinálom.. nem szeretnék még gyereket az az igazság.. illetve szeretnék meg minden,csak még kicsit fiatal vagyok hozzá... épp 1 érettségi előőtt állok :)
2013. márc. 9. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

ja szóval nem akarsz babát

védekezni kellett volna

vagy amikor megtörtént a baj bevenni 72 órás tabit.


ezt nem tanítják az érettségin?

2013. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kimaradt vérzés után pár nappal, reggeli pisiből már a legolcsóbb teszt is megbízhatóan kimutatja, ha terhes vagy. Sokkal előbb nem érdemes tesztelni, mert lehet, hogy átvered magadat egy negatív eredménnyel. Ha terhes vagy, akkor két hét múlva is ugyanolyan terhes leszel mint most, és ugyanolyan problémát fog jelenteni. Ha nem vagy terhes, akkor pedig megjön a vérzésed, és nincs gond.

Már csak azért is feleslegesen kidobott pénz a korai teszt, mert akár el akarod vetetni, akár megtartod, mindenképp orvoshoz kell majd menned. Ahhoz, hogy ő érdemben megállapíthasson bármit, meg kell várnod, hogy elmaradjon a mensid.

2013. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
eddig még nem fordult ilyen elő,és szeretnék babát,csak még nem most... de ha most összejött akkor sem nagy baj,mert elvetetni nem fogom.! :) köszönöm a váalszokat :)
2013. márc. 10. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy negatív legyen, illetve időben kiderüljön, hogy felesleges volt idegeskedned. 18 évesen tanulni kell,és az életedet megalapozni, nem egy véletlenül besikeredett gyereket megszülni a nagy semmire. De ez az én magánvéleményem...
2013. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!