Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba érdemes bébitaxit...

Lakásba érdemes bébitaxit venni (ami járássegítős is)? Vagy csak utcára használtátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy vegyek taxit, aminek fogantyúja van, vagy járássegítőt, ami zenél, tehát ha nem akarja tologatni, max játszik a zenélős részével...Nektek mi volt 1 éves kor körül, és miért?
2013. márc. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk járássegítő van, nem használja járássegítőként, csak játékként! A babitaxit azért nem használnám, mert én nem engedem a lányomnak, h bent randalírozzon... ne is tanulja ezt meg! Egyébként kaptuk a járássegítőt is, és én csak akkor venném, ha látnám, h tologatni akar valamit a gyerekem, mert az enyém rá se bagózik funkcionálisan... :D
2013. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kismotorrá alakítható járássegítőnk van.Se járássegítőnek se kismotornak nem használta a lányunk egyszer sem.Pénzkidobás volt. Most hogy már megy felborítja és a kerekeit görgeti :D
2013. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a bébitaxi járássegítője elég könnyen kijár, ezért nálunk ilyen funkciót nem töltött be, mindkettő megtanult járni magától, simán. A bébitaxit viszont imádják, mondjuk jó nagy a lakás, lehet benne száguldozni. Szerintem az egyik legjobb "befektetés" volt a játékaink közül.
2013. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!