Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsira illeszthető...

Babakocsira illeszthető babahordozó?

Figyelt kérdés

van olyan, aki a hordozót használja a babkocsira illesztve?

láttam többször már az utcán én is, de többen azt mondták, hogy az nem egészséges a baba gerincének. mik a tapasztalatok?


2013. márc. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a legegészségesebb, de ha nincsen benne extra sokat akkor nem lesz baja. Mi ha sétálunk akkor egyértelműen mózes. De ha mondjuk tescoba megyünk akkor ugye a hordozot rakjuk be az autoba és azt rakjuk a vázra (nem viszem külön magunkal a mózest.
2013. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van aki használja, de nem szabadna, az arra való, hogy a gyerek abban utazzon. 5-6 hónaposan már lehet a mózes helyett azt használni de addig nem. Nagyon ártalmas a gerincnek.
2013. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Szintén csak autósülésnek használtuk.Gyakran látom viszont hogy többen abban tologatják/sétálgatnak az egész kicsi babákat.Nem arra találták ki.Hanem hogy a baba biztonságosan eljusson A-tól B-be
2013. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Télen nem tudtuk használni, mert nincs esővédő, nincs semmi a feje felett. Meg nem lehetett rendesen bebugyolálni. A rendes kocsira van lábzsák, vagy mi az.. :) Az nagyon hiányzott volna róla. De amúgy sem hiszem, hogy használtam volna, nagyon meg van hajolva benne a gyerek.
2013. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos kora óta nem hajlandó a mózesben utazni, mert nem lát ki belőle.Elég kíváncsi és legtöbbször nem is alszik séta közben. Naponta kb. másfél órát kocsizunk, és 4 hónaposan már végig sírta az egész utat és nem lehetett megvigasztalni. Ezért használom a bébihordót. Mivel ülni még nem tud, a sportrész még nem használható. Párom szülei messze laknak tőlünk ezért mi olyan bébihordót választottunk, amiben van gerinc kiemelő betét, ettől a dereka csaknem egyenesen van és hosszabb utazást is lehetővé tesz. Természetesen az ideális megoldás a mózes, de szerintem ha nem tölt a hordóban a baba nagyon sok időt, nem veszélyes.
2013. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én is a mózes után gondoltam, ameddig még nem tudjuk használni a sportrészt.

természetesen nem olyan sok időről lenne szó, csak a napi séta, 1-2 óra naponta.

mondjuk az én volt párom testvére szinte állandóan abba rakta a gyereket, abba etette, abba aludt sokszor.

a baba majd csak októberben jön, most még csak érdeklődöm, mert elkezdtem összeállítani a babakelengye listát és ezért érdekelne, van e értelme a hordozós babakocsinak, főleg hogy nekünk nincs kocsink és jó ideig még nem is lesz:)

2013. márc. 10. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
kb 4 hónapos korban megunta a mózest,ülni még nem tudott,szóval a sportrész kilőve és csak a hordozóban tudtam sétáltatni,vagy üvöltés végig,szóval a babám választott..
2013. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!