Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem ki a belelyukaszto...

Hogy vegyem ki a belelyukasztott fülbevalot neki hogy ne fajjon?

Figyelt kérdés

Kilyukasztottuk a fület neki... (6honapos) es letelt mar 6 het gyogyulasi idö a fülenek..cseppentettem vegig a fület..neki..de kiakarom neki cserelne a fülbevalot sir nagyon :(

Valami jo tanacsot szeretnek kerni :) nagyon megköszönnem :)



2013. márc. 9. 22:35
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
Én elvittem az üzletbe ahol lőtték a fülét és mondtam a srácnak, hogy én nem szerencsétlenkednék vele ha lehet, mert nem tudom, hogyan kell hozzá nyúlni.Készséggel kicserélte nem hazudok 10 mp alatt.
2013. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Határozottan fogd meg a fülbevalót az egyik kezeddel,a kapcsot a másikkal és húzd szét,azonnal tegyétek be a másikat (fertőtlenítve alkohollal). Nálunk volt egy kis vérzés,de nem vészes.Ne hagyd fülbevaló nélkül,ha már ki van lőve a füle,mert nagyon hamar összeforr és lőhetik újra.
2013. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, lepontoztok, nem érdekel. Minek egy kisgyereket ezzel kínozni, Nem ér rá ha nagyobb lesz? Nekem is van, halál felesleges... Anyumnak nincs, ő már felnőtt korában akart, de begyulladt a füle. Ez egy felesleges marhaság, főleg ilyen kicsinek. Attól ő ugyanolyan baba marad, hidd el, de most már mindegy is...
2013. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!