Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos lányaim ha nem...

3 hónapos lányaim ha nem alszanak nagyon elvannak a játszószőnyegen. Nem baj ha nem zavarom őket ilyenkor vagyis nem foglalkozok velük?

Figyelt kérdés
Nézelődnek, lökdösik a játékokat stb. Foglalkozást csak este igényelnek.
2013. márc. 10. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,tök jó !
2013. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használd ki ezeket a jó kis pillanatokat, mert az életük során úgyis lesz olyan alkalom, hogy lépni sem fogsz tudni tőlük.

Lányom 2 éves koráig úgy elvolt magában, mint a befőtt. Most meg tapad rám. :)

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha jól elvannak, sőt kifejezetten szerencsének tartom.

2013. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is szerencsésnek érzem magam csak néha lelkiismeret furdalásom van hogy nem foglalkozok velük eleget. De olyan jól elvannak h sajnálom őket zavarni. Főleg mikor nevetnek meg gőgicsélnek.
2013. márc. 10. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindentől lelkiismeret-furdalásom volt, mert nagyon sírós babám volt, és nem tudtam vele mit csinálni, pedig annyi mindent kipróbáltam. Viszont, ha elvolt magában, akkor eszembe sem jutott a lelkiismeret-furdalás. Örültem, hogy elvan és jól érzi magát, és legalább addig nekem is volt szusszanásom.
2013. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Nem baj :) elég ha akkor foglalkozol velük ha igénylik. Használd ki az időt, és örülj hogy viszonylag jól elvannak egyedül is.
2013. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyönyörűséges ***** válasza:

Jo ez a kerdes, mar bennem is felmerult ez a lelkiismeret furdalas dolog,de ugyanígy megnyugtattak a barataim.

9 hónapos és még mindig el van nelkülem.

Este jatszunk vele az apjaval,pelenkazas es etetes közben énekelek es mondokazok neki.

Jo egeszseget a piciknek.

2013. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. márc. 11. 12:34
 8/8 Golan Trevize ***** válasza:

Nem baj, sőt örülj neki.

Az én fiaim jó, ha 10 percig elvoltak ebben a korban, valamelyikkel mindig foglalkozni kellett, csak nagy ritkán szórakoztatták egymást.

2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!