Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen munkát lehet elvállalni...

Milyen munkát lehet elvállalni újszülöttel, ha valaki csak magára számíthat a nagyvilágban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmiet. Az a baba lehet egésznap sírni fog lehet 1 óránként kajcsit kér és stb..
2013. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha gyeden vagy nem dolgozhatsz, ha gyesre mész, akkor se dolgozhatsz a baba 1 éves koráig. Ha mind a kettőről lemondasz, akkor dolgozhatsz. Nem tudom, hogy újszülöttet egyáltalán bevesznek-e a bölcsibe, ha nincs ki vigyázzon rá. Igazából, szerintem teljes munkaidőben nem nagyon megoldható, csak részmunkaidőben, de az se olyan hű, de nagy pénz. Otthon végezhető internetes munkák közül szinte egyik sem megbízható.

Ha esetleg fodrász vagy kozmetikus a szakmád, akkor talán megoldható a munkavégzés, ha otthon dolgozol. Vagy szerintem a legjobban megoldható, az hogy vállalkozó leszel. Nem könnyű, de nem vagy időhöz kötve, nincs ki dirigáljon, te alakítod az időbeosztásodat, nem dől össze a világ, ha a gyerek beteg, vagy épp a védőnőhöz kell menni.

2013. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Semilyet,mert tejesen rád lesz utalva.
2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmilyent. Egy újszülött baba mellet még fodrászként, kozmetikusként sem lehet normálisan dolgozni, még akkor sem, ha otthon csinálod, mert a baba félbeszakíthat mindent. Nagyobb gyereknél már jobban le tudom képzelni. De ugye baba mellett gyed vagy gyes alatt nem lehet dolgozni. És ha csak rád van utalva, akkor nem is tudod másra bízni még egy órára sem.
2013. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kiki01 ***** válasza:
100%
Amíg pici sokat alszik, mellette csinálhatsz otthoni munkát. Később már ez is problémás, mert ha izegni mozogni kezd akkor aztán nincs megállás, sajna.
2013. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

ha anyatejes, akkor szerintem semmilyet.

de még annyira pici, hogy nem ártana folyamatosan vele lenni szerintem.


kire bíznád egyáltalán?

2013. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez az 1 órára sem tudod másra bízni, nem igaz szerintem.

mi a nagyszülőkre bíztuk a babát, ha el kellett menni, igaz etetésre rohantunk haza. pontosan nem tudom, hogy mennyi idős volt, de most 2 hós a babánk, és volt, hogy egyszerre kellett elmennünk 1-2 órára.

2013. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de most hogy átgondoltam, lehet, hogy mégis igazad van.

más amikor van apuka, mert akkor ugye őt is szokja, mint amikor csak anya van..az más tészta..

2013. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

max. otthoni netes, számítógépes melókat tudok elképzelni, de ilyen lehetőség nagyon nagyon kevés van, a legtöbb hirdetés átverés

a tgys-al, apuka hozzájárulásával (ha van ilyen), baráti, rokoni segítséggel nem megy? persze anyagira gondolok.

nem tudom, hány hetes vagy, esetleg nézz utána az otthon végezhető munkáknak, de olyanba sose menj bele, ahol először neked kell, bármennyit is!, fizetned. illetve ilyen rakj ki linket kapsz 50 dolcsit dolgok is felejtősek.

2013. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!