Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetoszek problema. Ha olyan...

Etetoszek problema. Ha olyan helyre utaztok ahol nincs hogy oldjatok meg az etetest?

Figyelt kérdés

Lehet buta kerdes, de latogatoba megyunk anyukamhoz, es a rokonokhoz, de nekik nincs etetoszekuk.

Ez nem is volna akkora gond, de 1 eves kisfiam, izeg mozog meg az etetoszekben is, alig tudom lekotni a figyelmet hogy normalisan megebedeljen. Ki hogyan oldotta meg??/ Valami jo tipp???


2013. márc. 10. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nyaraláskor a babakocsiban etettem.
2013. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyet használok,nagyon praktikus és a táskádban is elfér,tehát nem okoz gondot a szállitása.

[link]

[link]

2013. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második, ez nagyon jó ötlet, még nem is láttam ilyet! Hol lehet kapni vagy mi ennek a neve?

Egyébként én azt mondtam volna, hogy ültesd valaki ölébe és úgy etesd meg, mert ha az etetőszékben is mozog, akkor már olyan mindegy, hogy az egyik rokon kezében is fészkelődik.

2013. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Masodik, nagyon jo amit belinkeltel. Hol lehet ilyet beszerezni??? Baba boltokban lehet kapni, vagy rendelni kell?? Ez szuper otlet.

2013. márc. 10. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A tesco-ban lehet kapni összecsukható etetőszéket, ami egy táskában is elfér! (Abban is árulják.)

Azt hiszem, hogy olyan 3.000ft. körül van.

2013. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt van 1 pár link:

[link]

[link]

[link]

[link]

ez bár igaz elkelt itt a vaterán,de biztos árul még valaki:

[link]

[link]

és nem utolsósorban itt van a leirás,hogy lehet elkésziteni:)

[link]

2013. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van asztalra szerelhető összecsukható etetőszék is. Ez olyan, mint egy hintának az ülés része, csak odacsavarod az asztalhoz és kész.
2013. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, a linkeket.

Igazabol valami egyszerure gondoltam, mert ket hetre megyunk csak haza, utana sajnos nem tudjuk hogy mikor jutunk ujra haza. Ezert nem is akarok etetoszeket venni, plusz nem akarom hogy anyumek is penzt aldozzanak etetoszekre. De ez a sima szekre kotos valami nagyon tetszik. Keves helyet foglal, otletes. Utana jarok annak, aztan majd meglatjuk mi lesz pontosan.

2013. márc. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!