Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyuka vagyok,...

Első babás anyuka vagyok, segíítenétek? (Öltöztetés kérdés)

Figyelt kérdés
Kislányom 3 honapos. Vettem most neki egy tavaszi overalt, de sokat autozunk, es mindig beleizzad, melege lesz. Hány fokban nem kell mar ra overál? Vagy mikor elég egy kis kocsikabát? Ha olyat adok ra, akkor a lábat be kell, hogy takarjam, vagy elég egy réteg, esetleg egy harisnyát is adjak a nadrág/rugi alá? Ebben meg tapasztalatlan vagyok:) köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 11. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Én fiam 5 hós, szintén első baba.


Én úgy csinálom, hogy amikor kocsival megyünk valahova akkor rétegesen öltöztetem, és leveszem a kabátját meg a sapiját a kocsiban (hosszútávon), ha 5-10p-es távolságra megyünk akkor kikapcsolom a fűtést de nem vetkőztetem le.

Amikor 9-15fok van (mint mostanában) akkor harisnya, naci, body, h.újjú póló , pulcsi és kabát van rajta. Mikor hűvösebb van akkor Én is csak zsákba dugom. Akkor viszont csak naci+body+felső+pulcsi van a zsák alatt. Mondjuk ez attól is függ a zsák mennyire meleg, ha olyan igazi téli akkor ne öltöztesd nagyon alá, főleg már ebben az időben.

2013. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a hivatalos álláspont, hogy úgy kell öltöztetni, ahogy neked is jól esik, + egy réteg, mivel még csak fekszik.

Ha már járkál, akkor meg ugyanúgy, ahogy magadat is öltözteted. Nekem ez bevált. :)

2013. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:
Kocsiban mi levettük a sapkát-sálat, a kabát/overáll ziprárját meg lehúztuk.
2013. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú badi+pulcsi+kabát.

harisnya+nadrág.

Autóban a sapit leveszem róla,a kabátot + kigomb

olom.

Egyébként ugy öltöztetem ahogy én öltözöm +egy trikó

2013. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!