Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Moshato pelust hasznalok? En...

Moshato pelust hasznalok? En csinalok valamit rosszul vagy csak mas tipus kell?

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo. Kifolyik a gumis resznel a pisi,akkor is ha szorosabbra teszem. Zsebes ,patentos pelusrol van szo. Elore is koszi.
2013. márc. 11. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi betétet, milyet teszel bele? Mennyi idő után folyik ki? Használsz papírbetétet?
2013. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia. Ket betetet, egy mikroszalast es egy bamboot. Masfel ora utan kifolyt a gumis resznel. Igen hasznalok papirbetetet.

Viszont azt elfelejtettem irni hogy egymeretes a pelus. Ha szamit valamit.

2013. márc. 11. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:

SZámíthat, úgy vettem észre, hogy vékonyabb combú babáknak, főleg ha kicsik még, nem mindig jó az eyméretes még legkisebbre állítva sem:(. Egész eyszerűen azért mert nem elég szoros.

A papírbetétet úgy rakd bele, hogy ne érjen el a varrásig(kicsit hajtogasd a széleit beljebb), hátha csak annyi a gond, hogy "kivezeti" a pisit a varráshoz.

Menniy ideje használod a pelusokat? A bambuszos betéteknek nagyon jót tesz ha párszor kimosod őket, mert minél bolyhosabbak, annál több folyadékot tudnak magukban tartani.

MIvel mosod a pelusokat?

2013. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont azert vettem egymeretest mert 7honapos es mar 9kilo. Eldobhatosbol 4es kell neki.

Meg csak tegnap valtottunk.

Nem hajtogatom a papirbetetet viszont kette vagom olyan nagy.

Megprobalom parszor atmosni ugyis van meg eldobhatos. Koszi szepen.

2013. márc. 11. 15:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja mosni pedig folyekony mososzerrel mosom, ecettel oblitem.
2013. márc. 11. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:

eleve vannak elég gyenge ázós márkák: coolababy, műszálas babyland,meg úgy általában a kínaiak.

aztán meg a zsebes nagyobb babákkal könnyen ázik: ahogy írtad, combinál. Lehet, hogy külön külső-belsőre kéne váltani

2013. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1es és 3as vagyok.

Nekünk sok coolababynk volt, a lányom nem ázott, de az igaz, hogy többektől, főleg sokat pisilő babák szüleitől hallottam panaszt róla:(.

Mi is egy műszálas és egy bambusz betéttel használtuk őket, 2,5- 3 órát simán bírt így nálunk.

Kedves Kérdező, a mosószereden nézd meg szerintem, hogy szappantartalmű- e, illetve enzimeket tartalmaz- e. Azért lehet ez érdekes, mert a szappan "eltömítheti" a pelus "pórusait", az enzim pedig "leeheti" a bolyhokat(ezen tulajdonsága miatt tudják a ruhák színét megőrízni, hogy amikor kicsit fakuln a aruha a bolyhosodástól, ezeket a bolyhokat szedik le az enzimek) a bambuszos betétekről, mindkettő negatívan befolyásolja sajnos a nedvszívást:(. Érdemes 5százaléknál kisebb szappantartalmú mosószert választani, valamint enzim- menteset. Nem tudom, a mosószódát ismered- e, pelusokhoz az lenne a legjobb szerintem:).

2013. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia. Ismerem a mosodiot de kulfoldon elunk azt se tudom hogy keressem itt. Probaltam forumokon szetnezni de csak mosoporokat es Moso szodat?talaltam.Mindenesetre elfelejtem ezt a folyekonyt es kiprobalom a port.Meg persze atmosom parszor mindet.

Koszi megegyszer.

2013. márc. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!