Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem értik meg, hogy ezt...

Mért nem értik meg, hogy ezt nem lehet megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Szenteste napján hazajött a férjem és közölte, hogy 1 hònapja nője van és minél előbb pakoljak össze és költözzek az akkor 9 hòs fiùnkkal. Mert ő a barátnőjével akar karácsonyozni... sejtettem,hogy valami nincs rendben de nem gondoltamrosszra mert mindig időben hazajött nem mászkált el. Kiderült a csaj korházban feküdt es karacsonykor engedték haza... férjem a korházban dolgozik és ugy szedte össze a pszichiátrián na ehez nem füznék kommentet... apumhoz költöztem. Elvagyunk lassan tul a Nehezén. Férjem kb 3 nap után kidobta a csajt azota könyörög. Haverjai családtagjai engem piszkálnak napi szinten hogy mért nem bocsájtok meg neki mert hogy szegény mennyire szenved. Megbocsájthatatlannak tartom amit tett mért nem lehet ezt megérteni. Ja és ez kimaradt 21 hkm vagyok.
2013. márc. 11. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Ezt én sem tudnám megbocsátani.
2013. márc. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű a recept: Apuci mehet a francba .. feküdjön be a kórházba.


Én sem tudnám megbocsájtani neki, sőt.. én még a válópert is beadtam volna már rég.


Most ha visszaköltözöl hozzá a gyermekkel, akkor majd szülés után 2 perccel közli, hogy add vissza a kulcsokat, mert a szülésznővel jött épp össze és ő költözik be a lakásotokba?!

Te meg a két gyerekkel menj a búsba?! -.-

2013. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én abszolút megértelek. Egy ilyet én sem tudnék megbocsátani.

Ha jól értelmezem, előtte nem sokkal estél teherbe a 2. gyerekkel?

2013. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha szenteste ilyet tett szemrebbenés nélkül veled, meg a pici fiatokkal, hát én ha fejre állna se bocsátanék meg neki soha. Hát mit képzel ez? Nem valami rongybábuk vagytok ti, akiket kedvére lökdöshet ide-oda, kénye-kedve szerint. A barátait is állítsd le, hogy el lehet téged felejteni, mert feljelentést fogsz tenni zaklatás miatt.

Egyébként a másik babát gondolom nem tőle várod? Az új párod rendes? Mert ha igen, maradj ővele. De azt a szégyentelen utolsó férget vissza ne fogadd!!

2013. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen nem sokkal előtte lettem terhes. Undoritonak tartom, hogy ezt megtette a gyerekével és hogy velem. Válòpert beadtam mar de nem értem azota se történt még semmi
2013. márc. 11. 14:26
 6/26 A kérdező kommentje:
Tőle van a második baba is.
2013. márc. 11. 14:27
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyermeked apjától vagy terhes?


Én megértem hogy nem tudsz megbocsátani. Nem is lenne értelme, hogy aztán újra szenvedést okozzon! Éld tovább az életed nélküle, hiszen sosem késő újra kezdeni!

2013. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ok, már olvastam utána hogy tőle van a második baba is.


Sok erőt kívánok Neked!

2013. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne ezt megbocsátani. Biztosan meg lehet, de mérlegelni kéne, megéri-e, valószínű nem. Aki egyszer félrelép, majd máskor is. Nem beszélve arról, hogy ráadásul karácsonykor, szenteste rakott ki. Ha rád nem is volt tekintettel, mi van a gyereketekkel? A 9 hós picivel mehetsz a híd alá, vagy hogy gondolta? Nem is értem. Az ő gyereke, hogy bánhat vele így? Te akkor már terhes voltál? Kirakta a terhes feleségét és a 9 hós csecsemőt? Erkölcsi nulla... Szenvedjen csak, azt megérdemli. Ezeket a körülményeket ne felejtsd el a válóper során, én láthatást sem adnék neki.
2013. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bocsátanám meg amit tett. Nincs az a pénz, amiért visszamennék hozzá.

Kitartás!!!

2013. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!