Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora kocsicipő kellene?...

Mekkora kocsicipő kellene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elsőgyerekes anyukaként kicsit elvesztem cipő-ügyben. Jön a jóidő és előbb-utóbb eltesszük a szekrénybe a bundazsákot. Viszont levegőre akkor sem kellene zokniba vinni a csemetét, babakocsiban sem, pláne nem mei-tai-ban (a ezt tuti nem így kell írni, mindegy). Ha most 10 cm-es tappancsa van a 6 hónaposnak, akkor tavaszra mekkora kocsicipőt vegyek neki? Nem igazán vagyok még képben a kicsi cipők számozásával...:D
2013. márc. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan dilemmáztam én is. A bundazsákot levettem, így elkerülhetetlen volt, hogy egy kocsicipőre szert tegyünk (addig húztam a lábára egy tutyit...de az azért nem véd a széltől, stb.). Babámmal együtt mentem el egy bababoltba, ott a cipők talpán még rá is van rajzolva párra, hogy a baba talpának mettől meddig kell illeszkednie, odamértem a talpához...fel is próbáltuk, és megvettem a 18/19 számozásút- a hét végén lesz 6 hónapos a babám. Tökéletesen kényelmes neki, bőven nőhet még bele a lába, de természetesen nem esik le róla :) Amire figyeltem, hogy tépőzáras legyen, hiszen azt a legegyszerűbb rájuk adni!
2013. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kocsi cipő, az általában úgy van h 0-3 hó, 3-6 hó, 6-9 hó,9-12 hó De! 10 cm a talpa be viszed a boltba a mérő szalagott és le méred a 11cm-es bth-jut vedd meg! Mert a zokni + a nővekedés!Nekem is 6 hónapos a kislányom de nekünk cipő gyüjteményünk van :) Amugy 17-es a lába ha nem kocsi cipőt nézünk! Én 18 as Siesta szandit vettem neki nem kocsi cipőt 18 ast de huu :) Nyárra ki is fogjuk nőni :)
2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!