Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le van maradva vagy csak nem...

Le van maradva vagy csak nem akar fordulni?

Figyelt kérdés
5 és fél hós a fiam.4 hós kora óta hasra fordul.Azóta csak hasal.A hátára nem akar fordulni.Próbáltam már tanítgatni neki de ellenkezik és mikor forditom akkor fordul egyből vissza.Nem is akar háton feküdni.Hason megy körbe a járókában és kúszik hátra felé.Volt olyan akinek nem akart fordulni a babája?Vagy ha 6 hónapos korig nem csinálja akkor kérdezzem a védőnőt?
2013. márc. 11. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom 5 hós mult,ő se fordul csak hátról oldalra.Néha véletlen hasról hátra átfordul álmában,de semmi más.Szerintem meg tudna fordulni,csak nem akar.
2013. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Agica792 ***** válasza:
Nem kell szerintem aggódni ,én is álandóan paráztam,mert 4 hósan átfordult és utána egyszer sem csinálta.Most betöltötte a 8 hót és egyik napról a másikra úgy elkezdett forogni meg kúszni tolatni,ágyba kapaszkodva felálni,hogy le se lehet lőni.Eddig olyan szépen tisztába tudtam tenni mert megfeküdt ügyesen, most meg kész tortúra mert forog mászik el tőlem.Kitartást szerintem a ti babátok is csak későn érő.Az idegrendszernek oda kell érnie és ez nem mindenkinél jön olyan korán.
2013. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.5 hósan hasról hátra fordult,ma töltötte a 6 hónapot és ma fordult először hátról hasra. Négykézláb hintáztatja magát 2 hete.Nyugi:)))
2013. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs lemaradva! Kislányom 6 hónaposan fordult először hasról hátra és nemrégen vissza játék közben! 7 hónapos.
2013. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én babám 9 hónaposan fordult át hátáról a hasára, előtte csak hasról hátra.

Egyszerűen nem akart. Se a védőnő, se a doki nem izgult.

Ma 13 hónaposan lent szaladgál.


Nem kell sietetni, nyugi.

2013. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha ennyire mozgékony akkor szeirntem is meg tudna fordulni, csak nem akar.
2013. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is úgy gondolom h csak nem akar háton feküdni ezért nem fordul, mert egyébként egy örökmozgó!:)
2013. márc. 11. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!