Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell megnézni, hogy hány...

Hogy kell megnézni, hogy hány foga jön a picinek? És mégis honnan lehet tudni, hogy nemsokára kibújik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is jó neked ha megtudod nézni :) az enyém nem hagyja.Nekem azt mondták,hogy nem mindig dagad ki az ínye,és kis fehér veszőcskét kell látnod a fogínye tetején.Sok sikert:):):)
2013. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tiszta ujjacskáddal kitudod tapintani, ha melegebb az ínye egy két ponton, akkor ott jön, de nem biztos hogy ki is bújik azonnal... volt hogy elkezdett nőni.. meg áll, és utána másnap egy másik kezdett el nőni :D


Ki dudor tapintani, lehet érezni is egy kis dudort, meg melegebb, ilyenkor még betudod kenni neki.

Van neki borostyán lánca? Az nekünk bevált.

Remélem jól viseli majd... kitartás! Kemény esték elé néztek :)

2 éves fiúcska mamája

2013. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát alul engedi ,hogy nézegessem ,mert ugye kenem Dentonixal is. Felül nem engedi,meg egyből beindul a szopóreflexe. 1 hónapja rossz az éjszakánk,valószínű a foga miatt is , de ma már már is felvetődött és nem tudom mitől nem alszik éjjel.
2013. márc. 11. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én mindig figyeltem a kép alapján hol jöhet a fog, de amúgy ott duzzadt, vörös is volt az ínye:)Illetve odanyúlt a kezével... És az alját néztem mindig az ínynek tiszta ujjammal, hogy érzem e már a recéket, azaz áttört e:) Áttörést követően pár hét múlva ki is nőtt teljesen, persze már 1 hét után látszott a fog...
2013. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!