Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változott meg?

Miért változott meg?

Figyelt kérdés
7 hós lányom 5 hós koráig nagyon szeretett fürdeni. Semmi kellemetlen nem történt, amitől megijedhetett volna. Aztán egyszer már nem akart, csak ülve fürdeni, azóta ülve fürdetjük úgy, hogy közben tartjuk, mert még nem tud stabilan egyedül ülni, és mostanában pedig már végig is sírja az egészet. Csak várok, hátha esetleg elmúlik. Ötletem sincs, miért lehet. Valaki volt már hasonló helyzetben?
2013. márc. 12. 06:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Van cumija? Én fürdés-sírás közben adtam neki cumit, és elmúlt, utána még egy pár napig kellett neki, de visszaállt a régi rend, és szeretett fürdeni megint. :) Találj ki vmi trükköt, legyél okosabb. Mit szeret a te babád.:)
2013. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ha ilyen probléma van mindig megnézem hogy a folyamat mely részéig nincs probléma és a következő lépésben a problémás dolgot megpróbálom megszerettetni. Na ez nem ennyire tudományos csak nem tudom jobban le írni. pl. nem szeret fürdeni a gyermek, a vetkőzésig nincs baj, de amint berakom a vízbe sír. Ez esetben megpróbálok kevesebb vizet engedni a kádba, viszek játékokat a kádba, vízben is használható kis bábbal mosom le, jó magam is lelkesedek a fürdésért, sőt az egész család körülötte ugrál mennyire jó is a fürdés, és ha semmi nem segít 1-2 alkalommal együtt fürdünk. (Tesómék picije mindig is végig sírta a fürdést, aztán egy nagy baba áruházban vettek fürdető hálót és abban a baba már biztonságban érezte magát és utána nem sírt)

Okok amik eszembe jutottak: fázik, tele a pocakja és fekve nem érzi jól magát ülve pedig fél, túl meleg/hideg a víz, sok víz van a kádban.

2013. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!