Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy az egy évesemet...

Normális, hogy az egy évesemet nem akarom a nagymamára bízni egy fél éjszakára? Elutazunk hozzájuk, és estére elmennénk vhova.

Figyelt kérdés

De én nem akarok. Lehet a mamába se bízok 100%osan,kicsit betegeskedett a gyerek és nem volt képes arra, hogy kimenjen megmelegíteni a teáját, így hidegen adta neki. Vagy csak nem jutott el a tudatáig. Mindegy.

Volt így más is?


2013. márc. 12. 07:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Én már 4-5 hónaposan is rábíztam. Nem lett semmi baja. De semmi baja nincs az egyévesnek, ha nem melegen issza a teát. Hacsak nem jéghideg.
2013. márc. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd ott a gyereket, nem lesz semmi baja, és legalább ti is kikapcsolódtok.
2013. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%

A te mamád vagy a babádé? Csak a korosztály miatt nem mindegy.

Nálunk is volt olyan, hogy anyósoméknál aludtunk és ő erősködött, hogy menjünk el szórakozni, majd ő vigyáz a kisfiamra. Én viszont kerek perec közöltem vele, hogy amíg nem tudja megmondani a kisfiam, hogy mit szeretne, mit érez stb addig senkire nem hagyom, pláne nem olyanra akit csak évente 4x-5x lát. Ha felriadna éjszaka nem tudná megnyugtatni hiszen nem is ismeri a szokásainkat és a baba sem nyugodna meg egy kvázi idegen karjaiban...

2013. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Saját helyzeted nehezíted meg , ha ennyire félted, és nem tudsz tőle elszakadni !

Gondolom nem a hűtőből adta a teát, szobahőmérsékletűtől semmi baja nem lesz!

Nem csak te tudsz mindent jól csinálni!


Jót tenne neked is egy kis kimozdulás, mert a követkwző kérdésed az lesz, Nincsennek barátaid, besavanyodtál otthon, sosem mentek sehová, a férjed elmegy nélküled...

2013. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

3. vagyok

Az lemaradt, hogy most 19 hónapos a kisifiam, nagyon értelmes, átalussza az éjszakát általában de amint írtam is, addig amíg nem tudja elmondani, hogy mit szeretne addig nem hagyom éjszakára senki "idegenre".

2013. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tul aggódod.
2013. márc. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
Fél éjszakáról van szó, nem lesz semmi baja, és az,hogy "nem volt képes"arra,hogy kimenjen teát melegíteni,lehet azért volt,mert a kisgyerek üvöltve követelte az innivalóját...ne legyél ennyire korlátolt,nyilván a nagymamának is sz--rul esne,ha ezt olvasná. Pár óráról van szó, bármi történik,akkor meg telefonál nektek! Ha ennyire ragaszkodsz a gyerekhez,hogy pár órára se tudod ott hagyni, 18 évesen is a nyomában leszel?
2013. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod rábízni, ne tedd. Én sem szívesen hagynám az anyósomra, mert tudom, hogy amint kilépek az ajtón 10 perc múlva füstölt kolbász lógna a 4 hónapos gyerekem szájából.
2013. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenkinek saját döntése, hogy kire és mennyi idősen meri rábízni a gyermekét, de ezt picit túlzásnak tartom.


Én anyumra és anyósomra is nyugodt szívvel rábíznám a kisfiamat, még ha nem is mindent úgy csinálnak, mint ahogy én tenném.6 hónapos volt, amikor fél éjszakára anyósomnál hagytuk, mert esküvőre mentünk. Lefektettük és fel sem ébredt, mire visszaértünk. Telefon volt nálunk, és ha bármi gond lett volna, negyed óra és ott vagyunk. Nehéz volt nekem, mert ez volt az első alkalom, és sokszor néztem a telefonomat, de ezen is túl kell esni. Meg sose lehet tudni mikor lesz olyan helyzet, hogy muszáj lesz másra hagyni, és ha még sose volt előtte ilyen, akkor még rosszabb érzés lesz.

2013. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hat oszinten en sem szivesen bizom ra, mert annyira kerge h azt leirni nemlehet...de enis voltam ilyen helyzetbe,elakartunk menni parommal este moziba ,mas megoldas nemvolt ...fel ejszakarol van szok ...ejszaka alszik a babad, kart nemtud benne tenni ,es nemis akar :)) nemlett semmi baja a kislanyomnak , azon kivul h 50x bement megnezni a szobajaba ,h minden rendbe e van ...legalabb kikapcsolodtok egy kicsit ,jo lessz ennyi ido utan :)
2013. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!