Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos csecsemőt hogyan...

4 hónapos csecsemőt hogyan öltöztetnél az alábbi körülmények között? Panel, napközben 22-24 fok, éjjel 23 körül.

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki hogyan öltöztetné a babócát, aki még nincs lent a földön :o)

Köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 12. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Body, rugi.

Éjjel ugyan ez, csak adnék rá egy hálózsákot.

2013. márc. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanezek a feltételek és a babám is pont 4 hós. :) Én napközben egy bodyt és egy harisnyát adok rá,ha hideg az orra akkor még kis pulcsit,ami nem nagyon vastag.Éjjel pedig rugiban és hálózsákban alszik.
2013. márc. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálunk, ujjatlan body, hosszú ujjú póló, mackónadrág, zokni, lent van a földön (pléden).

Éjjel hosszú ujjú body, meleg hálózsák, néha rajta takaró.


De babafüggő is ez, vannak fázós és nem fázós babák.

2013. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló: ugyanez a helyzet, én is először orrot vizsgálok, majd tarkót. Ugyanígy öltöztetem.
2013. márc. 12. 08:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy éjszakára pamut pizsi-rugi és pamut hálózsák van rajta. Ha többet adok rá, mindig leizzad...így viszont ellenőrizgetem és nem hideg semmije, plusz alszik, mint a bunda.
2013. márc. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!