Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer helyett mit kap 1 év...

Tápszer helyett mit kap 1 év feletti babátok? Adtok már neki tejet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, reggel este tej, vagy kakaó!
2013. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja és még egy kérdés!

Rögtön azután kezdtetek el tejet adni mikor betöltötte az 1 évet?

2013. márc. 12. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Beba junior ital
2013. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

2 éves most Beba juniort kap.

Kisfiam 13 hónapos korától kapott tejet .

2013. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, betöltötte az 1évet, elfogyott a tápszer, akkor kezdtem el adni a tejet!


Előtte kapott már tejből készült pudingot, tejbegrízt.

2013. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1évet mikor betöltötte a lányom, és elfogyott a megkezdett doboz tápszer, utána már tejet kapott. Én 2,8%-os bolti tejet adtam neki, nem tartós, hanem aminek pár napig jó a szavija. Én kb 2-3 hétig még forralva adtam neki, aztán ezt is elhagytam. Nem volt semmi gond.
2013. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Csak azért voltam kíváncsi, mert tegnap fodrásznál voltam, és ő mondta hogy egyáltalán nem szabad tejet adni a gyereknek, ha nagyon akarok adni akkor csak kecsketejet.

Sőt azt mondta még felnőtteknek sem egészséges tejet inni, mert nem lehet megemészteni. Savanyított tejtermékekből is csak a kefír az egészséges szerinte.

2013. márc. 12. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves koráig kapott fogyasztára kész izesitett tápszert,és csak 2 éves koràtol kap redes tejböl kakaot.
2013. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

másfél éves, felesben kapja a tejet tápszerrel. Azért kap tápot is, mert abban van vitamin, ezekben a bolti tejekben már nem igazán.

Kakaót én csak néha adok neki, mivel koffeint tartalmaz, és megfogja a hasát is. Ja meg cukor is van benne, ha instant.

2013. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!