Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kisfiú után született...

Akiknek kisfiú után született kislányuk, milyen volt, mennyire volt más? Tesó hogy élte meg és ti?

Figyelt kérdés
Milyen volt érzelmileg és fizikailag? Vagy az elején nincs is semmi különös, mire pedig már szembetűnik a különbség, teljesen természetes minden? :)
2013. márc. 12. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lánnyal sokkal nehezebb volt, mint a fiammal. Fiam sokkal nyugodtabb természetű, babának is nyugodtabb volt. Aláírom, hogy a lányok sírósabbak:)

13 hónap a korkülönbség közöttük. A lányom simán felér 2 fiúval. Mondjuk mindent tanul a fiamtól, viszont sokkal hisztisebb és akaratosabb, kevésbé szófogadó. A fiam cumizni se cumizott, a lányom igen, mert már nem bírtam idegileg. Most 21 hónapos a kislányom, remélem lassan változik a helyzet:)

2013. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgösebb, nyávogósabb, bújósabb mint a fiú. Már elég hamar kitűnt a különbség. Tesója szereti, néha féltékenykedik, amúgy ölelgeti, majd összenyomja úgy szeretgeti. Most, hogy elkezdett kúszni biztosan újabb konfliktusok jönnek :)
2013. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiuk nagyon örültek a hugiak,kisebbik fiam mai napig védelmezi a hugát,mi is a férjemel nagyon boldogok voltunk hogy végre egy kislány is van a családban,különbség a lányom majdnem mindent megeszik 2 fiam válogatos,fiukal rengeteg gondom volt lányomal nem.
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak rokont tudok mondani,a szülők jobban szeretik a lányt, könnyebben nevelhető, szófogadóbb, jobban tanul. a fiú lusta, de nem is kicsit.


Szerintem inkább természet dolga lehet.

2013. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!