Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik használnak...

Anyukák, akik használnak ilyet: a Tommee Tippee itatópoharak tényleg csöpögésmentesek? Most szelepes MAM itatópoharat használunk, de csöpög.

Figyelt kérdés

[link] [link]


A kettő közül melyik a jobb?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2013. márc. 12. 10:20
 1/4 krisztivan ***** válasza:
Mi ilyet vettünk a fiamnak amikor kb.5 hós volt.Azóta használja és most 2.5 éves:-)) Csak akkor sikerült csöpögésre bírnom ha túl töltöttem.Ez van még bent az ágyában éjszakai vízivásra.Kb.1.5 évesen vettünk neki egy"nagytesót" is .Az nem füles és jobban jön belőle a"cucc"ha szívja.Az is tökéletesen működik.
2013. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! Az én Kisfiam 13 hónapos. Szerinted ebből valamelyiket vegyem, vagy más típus jobb?
2013. márc. 12. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van,ez tényleg nem csöpög,van benne egy szelep ami megakadályozza,hogy csöpögjön.

Lányom nagyon könnyen megtanult belőle inni.Én a Tescóban vettem,1600Ft-ért.1éves kortól használható.

2013. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!