Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik AR tápszert adnak babájuk...

Akik AR tápszert adnak babájuknak, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1,5 hónapos nagyon bukós így tegnap a doki írt fel BEBA HA/AR tápszert!

Következő kérdéseim lennének:


1.Hanyas lyukú cumisüvegből adjátok?

Nekünk Tommee Tippee 2-es lyukú van de jól meg kell dolgozni a babámnak hogy kitudja szívni!Így viszont annyira belefárad hogy bealszik mielőtt megenné az adagját,viszont akkor meg sűrűbben kéri a kaját(2,5 óránként,előtte meg már bírta 3-3,5 óráig is!)


2.Közvetlen etetés előtt készíted el vagy van hogy hamarabb?

Valamikor a férjem az esti 10-11 órási etetést átvállalja,én előre elkészítem a tápszert!Az aggályom az hogy nem-e nagyon besűrűsödik ha az üvegbe elkészítve áll 1-2 órát!?


3.Mennyire tudod megbüfiztetni a babát?

Amióta ezt a tápot eszi alig jön ki büfi belőlle!Gondolom azért mert jó sürű és a gyomrába nem jönnek fel olyan könnyen a levegőbuborékok!Csak így meg a hasa fáj szegényemnek...



Köszönöm ha valaki válaszol!


2013. márc. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom is Ar tápszert evett.Már nem emlékszem,hogy milyen cumival.Mindig frissen csináltam minden etetésnél,mert ha már állt az üvegben nagyon besűrűsödött.Büfizni elég nehezen tudott,de mielőtt ezt kapta volna már akkor is nehezen ment a büfi.
2013. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én háromas cumit használok, igaz 8 hónapos. Én éjjel is frissen csinálom, mert lehet hogy én vagyok a béna és rosszul csinálok valamit, de szobahőmérsékleten egy idő után mindig felhígul...
2013. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!